TianDe Denní vložka Energie života

63 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Doporučuje se používat při endometrióze, erozí děložního čípku, virové infekce a nepravidelné menstruaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložky TianDe mají unikátní fytomembránu, která napomáhá při normalizaci funkce pánevního dna, působí antibakteriální, antivirově, hojivě a protizánětlivě.

Viditelné výsledky při prevenci a komplexní léčbě v případech:

  • cystitidy, zánět močového měchýře
  • bakteriální vaginózy, zánětů pochvy, zevních rodidel
  • cervikální eroze
  • endometriózy
  • hemoroidů

Nepohodlí, svědění a pálení zmizí během několika minut.

Použití:

Vložka TianDe se používá jako klasická menstruační vložka. Ze začátku se může objevit svědění či pálení, to však do pár minut ustoupí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slipové vložky
Balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Dodavatel: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín