WellU NUTRIVI Peptide Holistic Drink

1 155 Kč
Momentálně nedostupné

Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů. Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny.    Vnímání lidského organismu jako nedělitelného celku, jehož jednotlivé prvky se vzájemně ovlivňují a o jehož rovnováhu je třeba se starat - to je základ holistického přístupu ke zdraví. Podle jeho principů je třeba věnovat péči celému organismu, a neomezovat se jen na to, že budeme reagovat pouze na oslabení jeho konkrétních součástí.   Peptide Holistic Drink vyváženým způsobem podporuje fungování organismu v souladu s holistickým přístupem. Představuje bezkonkurenční zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu 100% přírodního původu v nejlépe vstřebatelné podobě, s prokázanými regeneračními, energizujícími a antioxidačními účinky. Přítomnost synergicky spolupůsobícího vitamínu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní ve vysoké koncentraci, podporuje účinky aminokyselin. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů.  

VÝHODY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI PEPTIDE HOLISTIC DRINK

• Podporuje činnost imunitního systému. Posiluje odolnost vůči infekcím, urychluje rekonvalescenci po překonání nemocí • Chrání před působením volných radikálů. Pomáhá předcházet vzniku nádorů

• Zpomaluje procesy stárnutí. Přispívá k redukci aktivity enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy).

• Má antibakteriální, protizánětlivé a analgetické účinky

• Posiluje vlasy, kůži, nehty, dásně, cévy a jiné orgány, jejichž stavebním prvkem jsou kolagenové bílkoviny • Posiluje kostru, chrupavky a klouby. Podporuje regeneraci po operačních zákrocích a úrazech  

SLOŽENÍ: Biopeptide Complex, výtažek ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 25% vitamínu C, výtažek z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, výtažek z kurkumovník dlouhého - zdroj kurkuminu, piperin z pepře, zázvor, lisovaná šťáva z jablek, aronie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z březové kůry.  

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA: Optimální spotřeba činí cca 50- denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.  

SKLADOVÁNÍ: Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.   UPOZORNĚNÍ: Přítomnost zázvoru dodává přípravku výraznou, mírně pálivou, zahřívající příchuť, která nemusí vyhovovat dětem a osobám, které upřednostňují jemnou chuť.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje
Balení: 750 ml
Forma produktu: Nápoj
Na jakou část těla: Klouby, Nehty, Vlasy
Účinky: Protizánětlivý
Vlastnost: Antibakteriální
Zdravotní problém: Záněty
Značka: WellU
Objem: 750 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WellU je značka přírodní kosmeceutiky, která v sobě snoubí snahu o věčné mládí a přirozenou krásu. Cílem WellU je pomoct vám nejlepším možným způsobem dosáhnout právě těchto cílů pomocí vlastních produktů. Inovativní nutraceutika Nutrivi vám přináší věčné mládí a zdraví zejména díky synergii biopeptidů, aminokyselin, výtažků z ovoce, zeleniny, bylinek a dalších aktivních látek. Dohromady tvoří WellU jedinečné přípravky zpomalující proces stárnutí. Díky produktům WellU můžete opravdu změnit svůj život. Pomohou vám splnit si sen, vypadat dobře a ještě lépe se cítit.

Kosmeceutické přípravky WellU v sobě ukrývají filozofii společnosti, tedy především jedinečný životní styl, zdraví, kondici a vášeň. Radost ze života a schopnost užívat si z něj to nejlepší.

Společnost WellU nabízí kosmeceutiku pod svou značkou LARENS, jedná se zejména o produkty účinné proti stárnutí. Například WellU LARENS Syn Ake Eye & More představuje sérum pro lokální použití, které intenzivně ošetřuje mimické vrásky v okolí oka. Stejně tak WellU LARENS Lifting Face Cream  a WellU LARENS Hydro Balance Face Cream nabízí další ochranu proti vráskám s komplexem přírodních peptidů a dalších účinných látek. Tyto produkty pleť hydratují a přináší efekt okamžitého napnutí a vyhlazení pleti.

Kosmeceutiku LARENS oceňují odborníci z oblasti estetické medicíny i kosmetologie. Velmi účinná je v oblasti problematické pleti, která může mít až sklony k alergiím. Pečující přípravek WellU LARENS Dermo Wash Face & Body slouží k čištění pokožky obličeje a těla. Pro obnovu přirozené vitality a elasticity pleti je určen WellU LARENS Aqua Spray spolu s WellU LARENS Perfect Body Cream, který intenzivně hydratuje, zpevňuje pokožku a navrací její hebkost. Důležitý je jemný peeling WellU LARENS Intensive Enzymatic Peeling, ten pleť dokonale vyhlazuje a slupuje mrtvou pokožku.