Díky přírodě Mladý ječmen BIO sušená šťáva

325 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Prášek z mladého ječmene získaný sušením za studena vylisované šťávy z mladých zelených výhonků ječmene. Mladé výhonky ječmene jsou plné živin a energie a obsahují široké spektrum vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, enzymů a další tělu prospěšné látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek z mladého ječmene získaný sušením za studena vylisované šťávy z mladých zelených výhonků ječmene. Mladý ječmen je pěstován podle pravidel ekologického zemědělství v kdysi vulkanicky aktivní oblasti v organické půdě bohaté na minerály na území bývalého solného jezera v Utahu v USA.

Mladé výhonky ječmene jsou plné živin a energie a obsahují široké spektrum vitamínů, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, enzymů a další tělu prospěšné látky jako je například chlorofyl. Složky obsažené v mladém ječmenu působí synergicky. Navzájem se podporují ve své využitelnosti a vstřebatelnosti. Lidský organismus tak dokáže jednotlivé živiny využít lépe, než kdyby byly konzumovány samostatně.

Prášek z mladého ječmene má čistou, jemnou chuť a je dobře rozpustný v tekutinách.

Šetrný a rychlý způsob zpracování mladého ječmene umožňuje zachování všech jeho dostupných živin. Celý proces od sklizně přes odšťavňování, sušení až po zabalení se odehrává během jediného dne a trvá jen několik málo hodin. Unikátní způsob sušení probíhá s vyloučením kyslíku a při teplotách do 40 °C. Bioaktivní dehydratace vytváří během sušení kolem jednotlivých částic silné ochranné obaly, které chrání a zachovávají chuť, barvu a živiny. Jeden kilogram prášku sušené šťávy mladého ječmene je vyroben z 33 kg čerstvých výhonků.

Mladý ječmen BIO sušená šťáva je bezlepkový, veganský produkt a je certifikován jako košer, halal a bez GMO. Splňuje podmínky RAW food stravování.

Účinky mladého ječmene:

  • silné antioxidační vlastnosti
  • celkové povzbuzení organismu díky obsahu vitaminů a minerálních látek z přírodního zdroje


Aktivní enzymy:

Obsahuje amylázu, proteázu, celulázu, superoxid dismutázu (SOD) a další…

Aminokyseliny:

  • Obsahuje více než 17 různých aminokyselin.

Doporučené dávkování: 

1 čajovou lžičku (3 g) 2x denně rozmíchejte ve vodě a vypijte nalačno, případně přidejte do džusu, jogurtu nebo smoothie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené potraviny
Balení: 100 gramů
Složení: 100% sušená šťáva z mladého ječmene (Hordeum vulgare) z ekologického zemědělství. Je vhodný pro vegetariány i vegany. Neobsahuje lepek.
Země původu: Spojené státy americké (Utah)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Díky přírodě s.r.o. vznikla v polovině roku 2020, kdy začala prodávat produkty z mumia, čisté přírodní látky pocházející z nedotčených oblastí vysokých pohoří Asie.

Díky přírodě s.r.o.
Nademlejnská 600/1
198 00 Praha 9 – Hloubětín
Česká republika
IČO: 09127321
DIČ: CZ09127321