FLOW Daily Essentials Man

490 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Kombinace esenciálních mikroživin pro základní pokrytí denní potřeby vytíženého může.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý den tělo podává obdivuhodné výkony. Podrží nás během pracovního nebo studijního zápřahu, tréninku i každodenních povinností. Podpořte jej denní dávkou esenciálních vitamínů a minerálů, které organismus potřebuje pro 100% funkčnost. V Daily Essentials najdete to, co tělo na denní bázi potřebuje. Nic víc, nic míň. Ve třech šikovných tobolkách.

Denní dávka minerálů a vitamínů

Dlouhý a zmatečný seznam vitamínů a minerálů, které bychom měli tělu denně dodat, nás přivedl k myšlence nakombinovat do tří tobolek vše, co tělo potřebuje k zajištění všech životně důležitých fyziologických pochodů v organismu. Tři šikovné tobolky, které máte kdykoliv při ruce, skrývají jen 100% funkční esenciální látky. Žádná éčka či látky jen “na oko” v nich nemají své místo.

Věříme vědě, ne pověrám

  1. 24 v 1
    Perfektní kombinace 24 látek ve třech tobolkách vám zajistí denní dávku esenciálních vitamínů a minerálů, které dovolí tělu fungovat efektivně a na svém optimu.
  2. Komplexní zdroj vitamínů
    Vitamíny jsou důležité pro mnoho každodenních tělesných funkcí, jako je zpracování a tvorba energie v buňkách. [1]
  3. Zdroj esenciálních minerálů a stopových prvků
    Organismus využívá minerály k mnoha různým činnostem, včetně udržování správné funkce kostí, svalů, srdce a nervové soustavy. Minerály jsou také důležité pro tvorbu dalších pro tělo důležitých látek. [2]

daily-ess-man

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 90 tobolek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: