BrainMax Women Multivitamin

999 Kč
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Multivitamínový komplex obsahující 33 pro tělo snadno využitelných látek, který byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám všech žen bez rozdílu věku. Díky pečlivému výběru vitamínů, minerálů, antioxidantů a standardizovaných extraktů z bylin je tento multivitamínový komplex zaměřen jak na hormonální rovnováhu, plodnost optimalizaci ženského cykluodolnost proti stresu, správnou funkci imunitního systému a štítné žlázyzdraví srdce, očí, tak na pevné nehty, krásné vlasy a pružnou pokožku.

Všechny vitamíny a minerály v komplexu jsou zastoupeny ve snadno vstřebatelných aktivních formách, čímž je zajištěn pozitivní efekt na organismus. Je určen všem ženám v každém věku. 

Multivitamín není určen těhotným ženám. Ale můžete ho brát před otěhotněním pro podporu plodnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

33 biologicky aktivních látek pro ženy

BrainMax Multivitamín pro ženy obsahuje spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů v biologicky dostupné formě a spolu se standardizovanými extrakty z bylin podpoří optimalizaci ženského cykluenergii, vitalitu, nastolí hormonální rovnováhu a podpoří zdraví, srdce, očí a celkovou imunitu. Multivitamín je určen pro ženy všech věkových kategorií, které si chtějí být jisté dostatečným přísunem důležitých nutrientů. Byl navržen tak, aby byly ve třech kapslích obsaženy pro organismus nejdůležitější živiny a je určen pro ženy, které nechtějí užívat několik doplňků stravy najednou.

Přednosti BrainMax Women Multivitamínu

 • Komplex 33 vitamínů, minerálů, antioxidantů a extraktů z bylin.
 • Pro tělo nejlépe využitelné aktivní formy nutrientů.
 • Pro ženy všech věkových kategorií.
 • Pro správnou funkce imunitního systému jako prevence respiračních onemocnění.
 • Pro energii, vitalitu, stresovou odolnost.
 • Obohaceno o extrakty z adaptogenních bylin.
 • Vitamíny skupiny B v aktivních, lépe vstřebatelných formách.
 • K optimalizaci hormonální rovnováhy. Mírní příznaky PMS, menopauzy a přispívá k hladkému průběhu celého menstruačního cyklu.
 • Pro zdraví očí, srdce, cév, štítné žlázy, svalů, zubů, kostí a reprodukčních orgánů.
 • Komplex pro krásné vlasynehty a pleť.
 • 250% denní dávky vitamínu C v liposomální formě (vstřebatelnost až 95%).
 • Německá patentovaná forma vitamínu K K2VITALDELTA® s nejvyšší stabilitou a účinností na trhu.
 • 40% denní potřeby nejlépe vstřebatelného hořčíku bisglycinátu německé výroby.
 • Neobsahuje plnidla.

Schválená zdravotní tvrzení pro složky v Multivitamínu

 • Se směsí nejsilnějších antioxidantů.1, 4, 5, 10, 12
 • Podporuje hormonální rovnováhu 14, premenstruační komfort 2 a reprodukční systém1 a urogenitální systém 12.
 • Komfort při menopauze. 12
 • Podpoří energii 4, 8, 14, 15,16,17, vitalitu 1 a imunitní systém2,4,6,12,14,15,17,18
 • K posílení vlasů 19nehtů 5, 19 a pružnou pokožku1, 2, 4, 14, 17, 18
 • Podpoří zdraví srdce 15 a oběhový systém.1, 2, 5, 12, 16
 • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání 4, 14, 15, podporuje duševní zdraví 1, funkce nervového systému 8, 9, 14, 17psychickou činnost4kognitivní činnost jako je paměť a soustředění1
 • Zdraví kostí 3 , 4, 6, 8, 11, 16, kloubů 12, 16 a svalů1, 6, 7, 8, 9
 • Bohatý na standardizované rostlinné extrakty: ashwagandha, bambus, andělika čínská (Dongquai) a Wild Yam.
 • Bez obsahu balastních látek.

Komplex pro neprůstřelnou imunitu

Silná imunita do velké míry závisí na příjmu vitamínů a minerálů. Zinek, vitamín C a D jsou tři mikronutrienty, bez kterých se naše tělo neobejde. Zinek aktivuje enzymy, které rozkládají proteiny ve virech a bakteriích, takže se vir hůře šíří. Také zvyšuje aktivaci buněk odpovědných za boj s infekcí a navíc má antivirální vlastnosti. V komplexu je obsažen také vitamín C v liposomální formě. Liposom si můžete představit jako zcela nepropustnou kouli, která zabalí vitamín a bezpečně jej dopraví do buňky. Vstřebatelnost liposomální vitamínu C, který multivitamín obsahuje je až 95%, oproti běžným formám vitamínu C, kde se pohybuje vstřebatelnost okolo 7 až 8%. Zbytek tělo vyloučí. Liposomální vitamín C vyniká vyšší stabilitou, tím pádem se zvyšuje i jeho vstřebatelnost.

Komplex pro optimalizaci menstruačního cyklu

Menstruaci může předcházet premenstruační syndrom neboli PMS. Nejčastěji se projevuje bolestmi hlavy a podbřiškupodrážděností a výkyvy náladpotížemi se spánkem a soustředěním, vzniku akné nebo slabostí. Za premenstruačním syndromem stojí nevyvážená hladina hormonů. Dramaticky začne klesat hladina estrogenu a progesteronu a až do začátku menstruace, což vyvolá zmíněné příznaky. Právě proto multivitamin obsahuje pupálku dvouletou. Bylinu, která reguluje hormonální výkyvy, snižuje příznaky PMS, zlepšuje kvalitu pleti a upravuje menstruační cyklus. Navíc mírní intenzitu krvácení během menstruace a díky tomu je vhodná pro ženy, které trápí silná menstruace.

Hormonální systém v dokonalé harmonii

Hormonální rovnováha je velmi křehký mechanismus, který denně čelí atakům toxinů a stresu, které mohou vychýlit hormony z rovnováhy. Zinek spolu s rostlinami Wild Yam a pupálkou dvouletou jsou známé svým pozitivním působením na hormonální systém žen. Komplex optimalizuje hormonální rovnováhu a díky tomu je určen pro ženy, které trápí silná a bolestivá menstruacepremenstruační syndrom 2 nebo menopauza 12. Navíc hlíza rostliny Wild Yam stimuluje produkci ženských hormonů. 13

Komplex pro krásné vlasy, pleť a pevné nehty

Kvalita naší pleti nebo vlasů vypovídá hodně o tom, jak je na tom naše tělo. Kvalita jak vlasů, tak pokožky a nehtů do velké míry závisí na příjmu vitamínů. Multivitamín je bohatý na vitamíny a minerály, které jsou klíčové pro vlasy 5,19,20, nehty 5 a pokožku 5,18,20,21. Komplex obsahuje biotin, vitamín A, jód, zinek a selen. Společně pečují o pokožku a vlasy, obzvlášť v období, kdy jsou vystaveny vnějším vlivům v zimních měsících nebo naopak v horkých letních dnech.

Synergické působení vitaminu D3 a K2 

Trio nejsilnějších mikronutrientů podtrhuje vitamín D spolu s vitamínem K2. Jedná se o synergickou kombinaci esenciálníchvitamínů s vysokou biodostupností pro zdraví kostí, zubů, cév a podporu imunity. Minimalizuje úbytek kostní hmoty související s věkem, zvlášť u žen v období menopauzy

Přidaný vitamín K2 pomáhá čistit cévy od vápníku a pomáhá jej ukládat tam, kde patří, to znamená do kostí. Vitamín K2 je zde v patentované formě K2VITAL®DELTA  vyráběný německou společnosti Kappa BioScience. Oproti jiným vitamínům K2 je stabilnější a pro tělo využitelnější než jiné formy vitamínu K2 a zvyšuje biodostupnost vitamínu D3. Prostě dokonalé spojení.

Vysoká využitelnost vitamínu K2 ve formě MK7 

V multivitamínu jsme použili patentovanou formu vitamínu K2 ve formě MK7 all-trans je mnohem stabilnější než jiné formy Vitamínu K2. Vyznačuje se vysokou využitelností pro tělo a zvyšuje biodostupnost i samotného vitamínu D3. Oproti běžným formám Vitaminu K2, které mají v těle poločas rozpadu 1,5 hodiny, zůstává tato forma Vitamínu K2 v těle 78 hodin. To znamená 48x delší poločas rozpadu v organismu.

Methylfolát pro zdraví reprodukčních orgánů a plodnost

Každá žena by měla mít v těle dostatečné hladiny kyseliny listové, proto ta je klíčová pro zdraví reprodukčních orgánů, plodnost a v období těhotenství při tvorbě chromozomů a vývoji nervové soustavy plodu. Podílí se také na krvetvorbě, dělení buněk, syntéze aminokyselin či podpoře imunitního systému. Je i prevencí komplikací v těhotenství, proto je důležité ji užívat již před otěhotněním. V multivitamínu jsme zvolili aktivní formu kyseliny listové, kterou je methylfolát. Tím je biologicky dostupná každé ženě, bez ohledu na to, jak je geneticky přednastaveno její tělo. V období těhotenství doporučujeme multivitamín neužívat a zvolit methylfolát samostatně v BrainMax Methylfolát anebo některý z multivitamínů pro těhotné.

Komplex adaptogenních bylin proti stresu

Adaptogeny jsou skupinou rostlin, které tisíce let překonávaly nehostinné stresové podmínky pro život, na které se byly schopny adaptovat. Adaptogeny pomáhají zmírnit stres tím, že kontrolují množství uvolněných stresových hormonů v období stresu. Komplex obsahuje standardizované extrakty z nejúčinnějších adaptogenů v čele ashwagandhou.

 • Adaptogeny zlepšují naši odolnost na stres.
 • Podporují vitalitu a energii.
 • Sílu a vytrvalost.

40% denní dávky hořčíku bisglycinát!

Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v multivitamínu nesmí chybět. Podílí se na tvorbě energie v buňkách, na funkcích nervového systému, je důležitý pro regeneraci, spánek, zdraví srdce i pevnost kostí. Komplex obsahuje hořčík bisglycinát - nejlépe vstřebatelná forma magnésia. Jde o chelátovou formu hořčíku navázanou na aminokyselinu glycin, díky které má vysokou vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle (80%). Vzhledem k tomu, že je glycin aminokyselina spojovaná s relaxací, má bisglycinát uklidňující vlastnosti a glycin navíc také pomáhá snižovat pH v tenkém střevě, což přispívá k jeho vyšší vstřebatelnosti.

Komplex pro zdraví srdce a cév - Draslík, pupálka, ashwagandha a koenzym Q10 

Díky obsaženému lykopenu a koenzymu Q10 multivitamín podpoří zdraví srdce. Lykopen je antioxidant, který spolu s koenzymem Q10 výrazně pomáhá udržet pružné a pevné cévy a tím je důležitou živinou pro kardiovaskulární systém. V multivitamínu je obsaženo i 100 mg draslíku, jenž je důležitý pro funkci hladkého svalstva a podílí se také na zdraví cév. Draslík snižuje krevní tlak a chrání před svalovými křečemi. Optimální hladina draslíku je také důležitá pro vedení signálů v nervovém systému a srdci. Tím nás také chrání před nepravidelným srdečním tepem. V tandemu s lykopenem, koenzymem Q10, pupálkou a ashwagandhou spolu tvoří soubor látek, které podpoří zdraví srdce a celé oběhové soustavy.

Komplex pro zdraví štítné žlázy

Štítná žláza je orgán, který má na starost produkci hormonů. Chrom a jód jsou dva z mikronutrientů, které se podílí na správných funkcí štítné žlázy. Jód je pro zdraví štítné žlázy naprosto klíčový, protože se jedná o prvek, který je používán k produkci hormonů štítnou žlázou. Ve chvíli, kdy přijímáme jód, rychle se vstřebá a dostává se do krevního oběhu. Štítná žláza má drobné buňky, které zachycují cirkulující jód, následně jej přijímá a využívá k produkci hormonů.

Lutein pro zdraví očí

Lutein je rostlinné barvivo a zároveň významný antioxidant, který se podílí na zdraví očí. V očích je jednou z nejdůležitějších funkcí čočky shromažďování a zaostřování světla na sítnici. To je přesně důvod, proč čočka musí zůstat „čirá“ bez zakalení. Hlavním důvodem, proč se čočka zakalí, je poškození v důsledku oxidace. To je důvod, proč potřebujeme antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály. Lutein je antioxidant, který se hromadí v sítnici a chrání ji před poškozením slunečními paprsky, preventivně chrání před degenerativními onemocněními očí i rozvoji poruch souvisejících s věkem.

Kdy je potřeba doplnit vitamíny

Zvýšenou potřebu vitamínů potřebují ženy se sklony k fyzickému a psychickému vyčerpání, poruchami trávení, oslabenou imunitou, ale také ženy s výkyvy hormonů a ty, které už provázejí příznaky hormonální nerovnováhy. Ta se může projevovat premenstruačním syndromem, návaly horka, nespavostí, sklony k úzkostem nebo sníženým libidem. Pokud kouříte, konzumujete alkohol nebo užíváte některé druhy léků, může být rovněž omezena vstřebatelnost vitamínů ze stravy. 

Doplňte tělu to nejdůležitější

Imunitní systém je rozsáhlá síť buněk a tkání neustále hledající nepřátelské organismy v našem těle, které se snaží zničit. Dokáže rozlišit naše vlastní buňky od cizích, díky tomu zahájí útok jen proti patogenům, které v našem organismu nemají, co pohledávat. Pro silnější imunitní systém je potřeba několika vitamínů, které si tělo neumí vytvořit. BrainMax Women Multivitamín obsahuje nejdůležitější vitamíny, minerály a stopové prvky, které se přímo podílí na silnější imunitě a celkové obranyschopnosti organismu.

Dávkování

3 kapsle denně s jídlem. Dávku můžete rozdělit i do 3 jídel během dne (1 kapsle ke každému jídlu). Balení obsahuje 30 dávek. Multivitamín není určen těhotným ženám.

Ašvaganda1, pupálka dvouletá2, bambusový extrakt,vitamin C4, zinek 5, vitamin D6, hořčík,vápník 8, draslík 9, vitamin E 10, vitamin K211, extrakt z anděliky čínské 12, wild yam13, vitamin B 14, železo15, mangan16, měď17, vitamin A 18, selen19

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 90 rostlinných kapslí
Složení: pupálkový olej, vitamin C (kyselina L-askorbová, liposomální fosfolipidová směs), hořčík (bisglycinát hořečnatý), vápník (z Aquamin®), kyselina alfa-lipoová, draslík (z citrátu draselného), vitamin E jako d-alfa tokoferol), Ashwagandha extrakt z kořene, extrakt z bambusu, andělika čínská extrakt z kořene, extrakt z Wild Yam (Smldinec chlupatý), kyselina pantotenová (vitamin B5) (z panthotenátu vápenátého), riboflavin (vitamin B2), thiamin (vitamin B1) (z thiamin HCl), koenzym Q10, niacin (vitamin B3) (z niacinamidu), vitamin B6 (Pyridoxal-5 fosfát P-5-P), zinek (z bisglycinátu zinečnatého), železo (z bisglycinátu železnatého), lutein, bór (z bisglycinátu boru), mangan (z bisglycinátu manganu), měď (z citrátu měďnatého), folát (jako vápenatá sůl L-5-methyltetrahydrofolátu), vitamin A (50% beta karoten, 50% retinylacetát), biotin, chrom (z pikolinátu chromitého), jód (z řasy Kelp), selen (z glycinát selenu), vitamin B12 (methylkobalamin), vitamín K2 (jako MK-7 K2VITAL DELTA, molybden (z glycinátu molybdenu), vitamín D3. Rostlinná kapsle HPMC. Bez balastních látek (éček).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BrainMax je česká společnost specializující se na výrobu doplňků stravy a potravin s pozitivními účinky na zdraví. Při vývoji jejich doplňků stravy je kladen důraz na vědecky ověřený přístup a využívání surovin nejvyšší kvality pro dosažení maximální účinnosti těla. V oblasti výroby potravin je firma BrainMax zaměřena na udržitelný původ surovin, což zajišťuje nejen kvalitu potravin, ale také prospěšné účinky pro tělo.

Zvolení BrainMax může poskytnout podporu zdraví s důrazem na kvalitu a vědecky ověřené postupy.