Hanna Maria Levandulová směs první pomoci olej

230 Kč
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2020

Levandul. směs první pomoci olej. 100% přírodně čisté éterické oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje éterické oleje z těchto rostlin:

100% přírodně čisté éterické oleje
LEVANDULOVÁ SMĚS PRVNÍ POMOCI
LEVANDULE LÉKOPISNÁ (Lavandula offi cinalis)
LAVANDIN (Lavandula hybrida)
TEA TREE (Melaleuca alternifolia)


Takto připravená kompozice má vynikající účinky nejen na fyzické tělo, ale i na psychiku. Nejdůležitější složku tvoří obě levandule - pravá a planá. Tyto éterické oleje se výborně doplňují. Přidaný olej z tea tree je dolaďuje svým složením k dokonalosti. Využitelnost této směsi je neuvěřitelně velká.


Levandulová vůně patří mezi nejkrásnější vůně, s nimiž se můžeme setkat. Koncentrovaná vůně z plátků rostliny je jedinečným aromatikem projevovaný rostlinou.
Levandulový éterický olej, který Vám nabízíme ve směsi s tea tree, je prvotřídní lékopisné kvality pocházející z Francie a její latinský název je Lavandula offi cinalis neboli Lavandula angustifolia či vera. Všechny tyto názvy pojmenovávají Levanduli obecnou, tedy lékařskou. Je to levandule s nejušlechtilejší vůní a zřejmě nejoblíbenější a nejužívanější v celé aromaterapii. V této směsi je tzv. Lavandin - divoká levandule, která skvěle pomáhá a doplňuje účinky levandule pravé. Tea tree, který doplňuje účinky těchto dvou levandulí pochází z Austrálie a jemu patří velká poklona, protože mezi ostatními oleji s antiinfekčními vlastnostmi má velmi málo konkurentů. Na dalších stránkách této publikace se dozvíte, proč tomu tak je. Z celého srdce Vám přejeme, aby Vám naše levandulová směs zpříjemnila Váš duševní život a zahojila všechny životní rány.
Levandule je synonymem klidné vytrvalosti a snadného sebevyjádření.

Balení: 5 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Aromaterapie
Balení: 5 ml
Produkt: Kosmetika
S obsahem: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: