SIDDHALEPA ajurvédské bylinné mýdlo Paboda

72 Kč
Skladem, ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Mýdlo Paboda je určené pro problematickou pleť s akné, pupínky, ekzémy a dalšími kožními potížemi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mýdlo Paboda obsahuje unikátní složení ajurvédských bylin jako je kůra a listy ze stromu margosy, dřevo z červeného santalu, dužina z citronely a kořen z kurkumy. Tyto ingredience působí jak desinfekčním, tak i zklidňujícím účinkem na pokožku. Dobré pro zmírnění všech kožních potíží. Mýdlo Paboda čistí, zjemňuje a nevysušuje kůži.

e složení ajurvédského mýdla najdeme mimo jiné triclosan, který je mnohdy spojován s podrážděním citlivé pokožky. Tato látka má antibakteriální a antimykotické vlastnosti a proto je při výrobě kosmetiky využívána jako konzervant. K výrobě mýdla Poboda se používá pouze zanedbatelné množství triclosanu, které tvoří méně než 0,3% celkového složení. Mýdlo máme zařazeno v sortimentu, neboť obsahuje jedinečnou kombinaci ajurvédských rostlin vhodných pro problematickou pleť, a věříme, že tyto přírodní látky bohatě vyváží stopovou přítomnost triclosanu.

Použití: 

Mýdlo napěňte, naneste na pokožku a důkladně smyjte čistou vodou.

Pouze k zevnímu použití. 

Země původu: 

Srí Lanka

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní mýdla
Na co doplněk je: Pleť, Ruce
Hmotnost: 90 g
Složení: Palm kernalate, Pterocarpus santalinus, Curcuma zedoria, Cymbopogon nardus, Azardirachta indiciaIrgasan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.

Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.