Siddhalepa oil Zobrazit větší

Siddhalepa bylinný olej Herbal Oil 7 g

Nové

Balzám Siddhalepa zpracovaný jako olej do praktického malého balení pro běžné denní používání. 

Více informací

skladem

109,00 Kč

Více informací

Siddhalepa balzám ve formě oleje je bylinný přípravek vyrobený na základě ájurvédského starobylého spisu zaznamenaného před 4000 lety. Siddhalepa balzám je velmi populární mezi sportovci pro rychlou úlevu při ztuhlosti svalů, výronech nebo pohmožděninách. Hřejivá terapie balzámu velmi dobře působí na klouby. Napomáhá při nachlazení. Má příjemnou skořicovo-eukalyptovou vůni.
Produktyfirmy Siddhalepa nejsou testovány na zvířatech.

Použití:

Při nachlazení: Aplikujte Siddhalepa olej na čelo, krk, šíji, nos hrudník, páteř nebo nohy. Pro rychlejší účinek přidejte dostatečné množství Siddhalepa oleje do vroucí vody a inhalujte výpary.

Při ztuhlosti svalů, výronech, pohmožděninách: Aplikujte Siddhalepa olej na postižená místa a vmasírujte do pokožky. Prohřátí pokožky koupelí nebo napařováním urychlí proces zlepšení obtíží. Udržujte postižená místa v teple a opakujte proces každé 3 hodiny.

Olej se nesmí používat na přecitlivělou a popálenou kůži. Není vhodný pro děti do 3 let. Nepoužívat na oční víčka a sliznici.

Pouze k vnějšímu použití.

Složení:

Petroleum, Eukalyptus globulus, Cymbopogon nardus, Cinnamomum eylenicium, Pinus species, Cinnamomum amphora, Mentha arvensis.

Balení: 7 g

Země původu: Srí Lanka

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: