Praktické rady pro volbu Grepofitu

Ke stálé výbavě příznivců Energy patří v zimních měsících řada  produktů Grepofit – kapsle, kapky, sprej.
Jak z nich vybrat ten nejvhodnější, případně jak je zkombinovat, aby byl při viróze, nachlazení nebo angíně zásah rovnou „do černého“? 

Grepofit v kapslích

Používáme na infekce dýchacích cest, mimořádně účinný je  při suchém dráždivém kašli.
Dobře se uplatní také u zánětů gynekologických, žaludečních a střevních, stejně jako u infekcí močových cest. Jak složením, tak využitím jsou kapsle a kapky podobné, avšak nástup účinku kapslí je pomalejší, zato působí déle. Proto je vhodné souběžně podávat i kapky, hned od prvních příznaků akutního onemocnění a následně dávkování obou forem přiměřeně sladit.

Grepofit drops (kapky)

Použijeme pro rychlý nástup účinku při prvních příznacích choroby, tedy v akutní fázi infekčního onemocnění. Zejména při viróze, rýmě, chřipce, angíně, katarech horních dýchacích cest, bronchitidě a podobně. Velkou výhodou je možnost přesného dávkování.

Grepofit spray

Aplikujeme na kůži a rty, když hrozí herpes (opar), do dutiny ústní při zánětech mandlí a nosohltanu, na bolestivé afty na dásních, jazyku a sliznicích ústní dutiny, i na bolavý zub a okolní dáseň, než vyhledáme zubaře. Pomáhá při odstranění zápachu z úst a osvěží dech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení