EVEREST AYURVEDA AGNI

95 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Agni neboli element ohně představuje prožitek tepla, světla a lásky. Je spojen se Sluncem a přináší inspiraci a nadšení do života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Láska

Upevněte pocit lásky u vašeho rodinného krbu

Ájurvédská bylinná vonná tyčinka Agni posiluje element ohně. Podporuje láskyplnou atmosféru domova a vytváří z něj hřejivé místo s pocitem útulného bezpečí, kam se každý rád vrací.

Užívání

Umístěte vonnou tyčinku do stojánku. Po zapálení plamen za 10 sekund uhaste a ujistěte se, že veškerý popel dopadá na nehořlavý povrch. Buďte pozorní, dokud tyčinka stále doutná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ájurvédská aromaterapie
Složení: persea odoratissima, commiphora mukul, shorea robusta, santalum album, cinnamomum camphora
Počet kusů v balení: 24 tyčinek
Délka tyčinek: 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.