Namman Muay Movifar

589 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Obnovte bolavé a ztuhlé klouby, ulevte si od potíží a podpořte celkové zdraví vašich kloubů pomocí této „starodávné asijské dvojice“, kterou najdete uvnitř přípravku Movifar…

 • Obnovuje ztuhlé a bolavé klouby
 • Podporuje zdravou funkci kloubů
 • Působí proti degradaci kloubů a nepříjemným pocitům
 • Obsahuje nejúčinnější patentovanou složku Boswellia serrata + Curcuma longa dostupnou na trhu - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo
 • 56x lepší vstřebávání Boswellia serrata než běžné přípravky
 • 114 - 277x lepší vstřebávání kurkuminu než vše, co je dostupné na trhu
 • Podporuje zdravou hladinu synoviální tekutiny v kloubech a zabraňuje přímému kontaktu chrupavek
 • Obsahuje kolagen UC II® typu II, který podporuje zdravou funkci kloubní chrupavky
 • Obsahuje vitamin D, který napomáhá vstřebávání vápníku a fosforu, což jsou klíčové prvky pro celkové zdraví kostí
 • Nejlepší výsledky s pouhými 1-2 tabletami denně, po jídle zapít 2 dcl vody
 • Podporuje plynulý a pružný pohyb a přispívá zdravému a aktivnímu životnímu stylu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Namman Muay Movifar je inovativní doplněk stravy s Novasol® technologií pro maximální vstřebávání boswellie a kurkumy, s UC-II kolagenem a vitaminem D.

Obsahuje patentovanou složku Boswellia serrata + Curcuma longa - NovaSOL Boswellia/Curcumin Duo. Kolagen UC II® je typu II - kolagen typu II je hlavní složkou kloubní chrupavky.Boswelia serrata (Kadidlovník pilovitý) podporuje normální stav kostí a kloubů. 56x lepší vstřebávání Boswellia serrata než běžné přípravky.Kurkuma dlouhá přispívá k normálnímu stavu kloubů a kostí. 114-277x lepší vstřebávání kurkuminu než vše, co je dostupné na trhu.Vitamin D napomáhá vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a podporuje imunitní systém.

 • Šetrné na žaludek.
 • Bez zbytečných plniv.
 • Bez lepku.

Balení obsahuje 30 kapslí. Hmotnost obsahu 30 g.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka:

 • Počáteční dávka: 2 kapsle denně po dobu jednoho měsíce.
 • Udržovací dávka: 1 kapsle denně.

Zapijte kapsli sklenicí vody během jídla.

Složení

Novasol® Curcumin/Boswellia (emulgátory: polyoxyethylen sorbitan monooleát, polyoxyethylen sorbitan monolaurát; extrakt z boswellie, Boswellia serrata; extrakt z oddenku kurkumy, Curcuma longa; voda), emulgátor: hydroxypropylmethylcelulóza, UC II® kolagen (kuřecí chrupavka, stabilizátor: chlorid draselný), cholekalciferol.NovaSOL® je ochranná známka společnosti AQUANOVA AG.

Obsah aktivních látek V 1 kapsli Ve 2 kapslích
Novasol® Curcumin / Boswellia 830 mg 1660 mg
UC-II® kolagen (kuřecí chrupavka, alespoň 25 % kolagenu) 20 mg 40 mg
Vitamin D3 7,5 µg (150 % RHP*) 15 µg (300 % RHP*)

*RHP - referenční hodnota příjmu

Upozornění

Vzhledem k přirozenému původu vlastností aktivních látek se barva, chuť a vůně výrobku může v jednotlivých šaržích mírně lišit. Tyto změny nemají vliv na kvalitu a účinnost výrobku.

Přípravek není doporučen osobám s jaterními problémy nebo onemocněním žlučových cest, těhotným ženám a kojícím matkám. Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek přípravku nebo užíváte léky na ředění krve, léky proti rakovině nebo imunosupresiva, poraďte se před použitím s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 30 kapslí
Složení: Novasol® Curcumin/Boswellia (emulgátory: polyoxyethylen sorbitan monooleát, polyoxyethylen sorbitan monolaurát; extrakt z boswellie, Boswellia serrata; extrakt z oddenku kurkumy, Curcuma longa; voda), emulgátor: hydroxypropylmethylcelulóza, UC II® kolagen (kuřecí chrupavka, stabilizátor: chlorid draselný), cholekalciferol.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Farmaceutická společnost Devakam, výrobce Namman Muay, byla založena roku 1930 v Bangkoku v Thajsku. Tehdejší zakladatel společnosti Thongtos Intratat, který byl mimo jiné vlastníkem boxerského klubu, vytvořil originální recepturu oleje Namman Muay, který před zápasem pomáhal jeho boxerům se rychleji rozehřát. Přesný recept tohoto mazání vyrobeného z esenciálních olejů z lokálních bylinek znala pouze Thongtosova rodina a recept byl ústně předáván z generace na generaci. Teprve až v roce 1960 byly konečně připraveny první produkty ke komerčnímu využití.

Mnozí se domnívají, že Namman Muay byl původně určen pro Muay Thai, ale ve skutečnosti přišel od boxerů ze Západu. Thongtosův bojovník Pon Kingpetch byl prvním boxerem, který Namman Muay proslavil mezi fanoušky bojových sportů a boxu, když se stal prvním thajským boxerem, který se stal světově uznávaným profesionálním šampionem v boxu podle pravidel WBC. Thongtos se roky snažil přijít na to, jak své boxery rozehřát a připravit je na enormní fyzické vypětí boxerských zápasů. Po nesčetných pokusech se mu konečně podařilo namíchat tu správnou směs lokálních bylinek, které by zahřály a energizovaly tělo jeho boxerů. Po téměř 30 letech vylepšování receptury za pomoci svých dětí, ji pojmenoval Namman Muay, což v překladu znamená mazání