SATTVA Lotus

87 Kč
Skladem, ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Vonné tyčinky SATTVA s vůní lotosu ze 100% přírodních složek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky SATTVA jsou ručně vyráběny dle 400 let starého umění. Tvoří kombinaci 100% přírodních surovin, jako jsou esence z květin, bylin, dřeva, pryskyřice a medu, které jsou nanášeny na tenkou bambusovou tyčinku. Nenajdete v nich žádné zdraví škodlivé chemické přísadysyntetické vůně ani ropu. 

Pro štěstí i k meditaci

Lotosový květ je v Indii uznáván jako svatá rostlina, která poskytuje štěstí. Jedinečná a zároveň jemná vůně lotosového květu má uklidňující a relaxační účinek. Přináší do místnosti svěžest a očišťuje ji od negativní energie. Podporuje koncentraci, zklidňuje mysl a prohlubuje vnímání, je tak ideální pro meditační a jógová cvičení. 

Lotos v ájurvédě

Než se lotosový květ ukáže nad hladinou ve své plné kráse, musí překonat dlouhou cestu z bahnitého dna. Lotos proto představuje symbol znovuzrození, naděje a nejvyššího štěstí. Na psychické úrovni pomáhá snižovat úzkostné pocity a nervové napětí. Ulevuje při průjmech, horečkách a potížích s močovými cestami. Vyrovnává Kaphu a Pittu a zvyšuje Vátu.

Použití: Zapalte vonnou tyčinku na jednom jejím konci, nechejte na okamžik rozhořet, dokud se nerozžhaví a poté sfoukněte. Umístěte nejlépe do stojánku.

Upozornění: Udržujte bezpečnou vzdálenost od hořící tyčinky. Používejte vonné tyčinky ve větraném prostoru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že popel dopadá na nehořlavý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní vonné tyčinky
Balení: 15 tyčinek
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: