SATTVA Yoga & Meditation

100 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (4 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Ručně vyráběné vonné tyčinky SATTVA pro příjemnou jógu a meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné tyčinky SATTVA jsou ručně vyráběny z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Obsahují esence z květin, bylin, pryskyřice, dřeva a medu – to vše v souladu s tradiční 400 let starou ájurvédskou recepturou. V jejich složení nenajdete žádná umělá aromata ani ropu.

Pro soulad těla i mysli

Vonné tyčinky SATTVA YOGA & MEDITATION obsahují složky, které jsou obzvláště vhodné pro navození dokonalé atmosféry při meditacích a jógových cvičení. Pomohou vám spojit se s vaším Já, zlepšují náladu a očišťují tělo i mysl od každodenního shonu. Jsou také hojně používány během modliteb, náboženských rituálů a k očistě.

Hlavní složky těchto vonných tyčinek mají své kořeny v indické nedotčené džungli. Pryskyřice pocházejí z vyprahlých pouští Indie, Arábie a Afriky, kde jsou ručně sbírány místními kmeny. 

ECOCERT

Vonné tyčinky YOGA & MEDITATION patří k řadě, která získala certifikaci společnosti ECOCERT. Ta se zabývá kontrolou a certifikací výrobků obsahujících suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Takto označené výrobky musí splňovat velice přísné podmínky týkající se nejen samotné výroby, ale i pěstování a získávání surovin, skladování i recyklovatelnosti.

Použití: Zapalte vonnou tyčinku na jejím konci, nechejte na okamžik rozhořet, dokud se nerozžhaví a poté sfoukněte. Umístěte nejlépe do stojánku.

Upozornění: Udržujte bezpečnou vzdálenost od hořící tyčinky. Používejte vonné tyčinky ve větraném prostoru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že popel dopadá na nehořlavý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní vonné tyčinky
Balení: 15 tyčinek
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: