Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v období od 2. dubna do 19. dubna nebude možné nás kontaktovat telefonicky. Pro jakékoli dotazy či potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení.

SATTVA Santal

87 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ručně vyráběné vonné tyčinky se santalem pro harmonizaci těla i mysli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laskavost, pozitivní energie, pravda, mír a ctnost směřující k Dharmě a Jnaně. To vše najdete ve vonných tyčinkách SATTVA s vůní santalového dřeva. Jejich ruční výroba skrývá tajemství 400 let staré receptury. Obsahuje pouze přírodní složky, extrakt z květin, bylin, pryskyřice medu a dřeva, které jsou pečlivě nanášeny na bambusovou štěpinu. Nenajdete v nich žádné syntetické vůně ani ropu.

Pro otevřenou mysl a klidný spánek

Teplá vůně santalového dřeva přináší neuvěřitelný pocit hlubokého uklidnění, má relaxační účinky a pomáhá rozjasňovat mysl a povědomí. Santal je tak vhodný v situacích, kdy potřebuje uzemnit a vycentrovat. Usnadňuje usínání a pomáhá s přechodem do hluboké fáze spánku.

Santal v ájurvédě

Ájurvédská tradice využívá santal po celá staletí. Pro své duchovní a mystické účinky je často součástí meditací a náboženských obřadů. Působí ale také jako antirevmatikum, pomáhá při potížích s ledvinami a podporuje celkovou činnost metabolismu.

Použití: Zapalte vonnou tyčinku na jejím konci, nechejte na okamžik rozhořet, dokud se nerozžhaví a poté sfoukněte. Umístěte nejlépe do stojánku.

Upozornění: Udržujte bezpečnou vzdálenost od hořící tyčinky. Používejte vonné tyčinky ve větraném prostoru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že popel dopadá na nehořlavý povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní vonné tyčinky
Balení: 15 tyčinek
Země původu: Indie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: