TianDe Denní hygienická vložka Jemná péče

63 Kč
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Pečují o ženu, nikoli jen o spodní prádlo!

Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a komfortu. Vnitřní fytonáplň obsahuje přírodní výtažky, které pomáhají ničit bakterie. Široký lepící proužek zajišťuje vynikající fixaci vložky na prádle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky svým vlastnostem to vlastně ani není vložka, ale suchý obklad z 38 rostlin a rozdrceného minerálu Alunitu. Mezi hlavní složky Jemné péče patří:

Při začínajícím zánětu je důležité použít vložku Jemná péče včas! Používáme ji celých 24 hodin po dobu 7 dní, tedy nepřetržitě po celou dobu akutního i chronického problému (nejčastěji zánět močového měchýře). Můžeme ji používat i preventivně po návštěvě bazénu (močový měchýř nesnáší chlór), při lehkém náznaku svědění či nepříjemném pocitu, nebo také používáme jako podporu při zánětu ledvin.

Existuje několik etap onemocnění močových cest. Pokud zachytíme nástup tohoto onemocnění včas a dobře ho léčíme, potom zánět močového měchýře není nebezpečný. Akutní forma zánětu močového měchýře se projevuje rychlým a náhlým nástupem potíží díky infekci v močových cestách. Poznáte jí i podle nepříjemné řezavé bolesti. Chronická forma zánětu močového měchýře je dlouhodobá, neustále se opakující. Bolest nemusí být tak výrazná, ale trvá déle, velice zatěžuje ženu po fyzické i psychické stránce.

Všechny máme právo na komfort nejen ve svých dnech. Proč navíc nevyužít při řešení celé řady gynekologických obtíží sílu přírody?!

Vložky a intimky obsahující extrakty bylin blahodárně působí na sliznici pohlavních orgánů a přispívají k normalizaci mikroflóry, odstraňují záněty, snižují otoky, svědění a podráždění. Sliznice pohlavních orgánů je hustě protkána krevní sítí, lymfatickými cestami a nervovými zakončeními, což umožňuje snadné a hojné proniknutí všech obsažených bylinných látek.

Druhým pozitivním směrem je bioenergetické působení vložek na vyrovnání ženské hormonální energie a nálad. Energie vložek totiž prochází přes mài zhěn meridián, na který jsou vázány všechny hlavní orgány a je na něm soustředěno mnoho aktivních bodů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slipové vložky
Množství: 1 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TN Avatar autora | 10.11.2023
Vložky, tedy obklady jsou skvělé. První den jsem cítila pálení a s prvním obřadem nepříjemný pocit ustoupil. Po doporučené týdenní kůře 100% zlepšení. Děkuji za tento objev.

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Dodavatel: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín