TianDe Přírodní antiperspirant Natural Veil

379 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Přírodní tuhý deodorant 100% vulkanického původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natural Veil je 100% přírodní produkt vulkanického původu. Pro organismus je maximálně neškodný, protože s porovnáním s mnoha jinými deodoranty neobsahuje chlorhydrát hliníku a ostatní škodlivé chemické substance. Krystal alunitu, který je hlavní složkou deodorantu, je tisíce let známý v Číně jako prostředek prevence, pro uchování potravin, boje s nepříjemným zápachem a různými chorobami.

Společnost TianDe na jeho základě vytvořila deodorant Natural Veil, jehož vysoká efektivnost je garantována nezpochybnitelnou čistotou přírodního krystalu, který se těží na jihu Číny.

Je možné jej používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky. Krystal zastavuje drobné krvácení a napomáhá hojení ran. V tradiční medicíně se zevně používá v podobě roztoků k oplachování, mytí a vyplachování při zánětech pokožky a sliznice, je 100% prostředek proti padlí a oparům, efektivně pomáhá při paradentóze a krvácivosti dásní.

Natural Veil odstraňuje svědění a otoky po bodnutí komárem a much, odstraňuje nepříjemný zápach (česneku, ryb, aromatických látek atd.) Z vašich rukou.

Je bez zápachu, mohou ho používat těhotné ženy, kojící matky, alergici a nemocní bronchiálním astmatem.

Použití:

Namočte hlavičku deodorantu do vody a po koupeli nebo po sprchování jím potírejte podpaží a chodidla, tak jako při použití kuličkového nebo pevného deodorantu. Voda povrch krystalu rozpouští a pokrývá pokožku tenkou vrstvou, která bezpečně chrání před bakteriemi. V závislosti na používání se krystal postupně zmenšuje, účinky se však zachovávají do jeho úplného spotřebování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní antiperspiranty a deodoranty
Balení: 60 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Dodavatel: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín