Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v období od 2. dubna do 19. dubna nebude možné nás kontaktovat telefonicky. Pro jakékoli dotazy či potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení.

TianDe Detoxikační náplast na nohy

139 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Detoxikační náplast je vynikající alternativou klasických agresivních metod očisty organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čištění pomocí náplasti Master Herb má příznivý vliv na celý organismus, je absolutně nezávadná a nemá žádné vedlejší účinky. Použití náplasti je pohodlné a přizpůsobené fyziologii lidského organismu. Použití detoxikační náplasti navíc zvyšuje imunitu, odstraní únavu, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organismu. Hlavní ingrediencí fytovankúšikov je bambusový ocet, který má vskutku unikátní vlastnosti převzaté ze samotné přírody. Byl vytvořen na základě exkluzivní technologie destilace výběrových silných částí bambusových stébel a díky tomu si zcela uchovává unikátní vlastnosti této rostliny. Bambusový ocet aktivně absorbuje a odvádí škodliviny, ničí a zpomaluje růst patogenních bakterií a virů; výborně absorbuje vlhkost. Výtažek z bambusu působí antioxidačně, zlepšuje mikrocirkulaci krve a prokrvení tkání, zpevňuje stěny cév, zvyšuje jejich pružnost a tonus, snižuje propustnost kapilár a působí proti otokům. Výtažek z anděliky má tonizující a současně uklidňující účinek, což podmiňuje jeho proti stresový efekt; má antibakteriální, protivirový a protiplísňový účinok.Olivový a mandlový olej zvláčňují a hydratují pokožku

Detoxikační náplasti se doporučuje používat od 12 let. Praxe však ukazuje, že je lze efektivně používat i v mladším věku (od 3 let). Odpovědnost v takovém případě přebírají rodiče.

Použití:

K očiste organizmu nalepte náplasť na čisté chodidlá pred spánkom.
Otvorte obal, prilepte vrecúško s fytopráškom nepriehľadnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku.
Ráno náplasť zložte, umyte pokožku vodou. Minimálna doba jednorázového použitia je 6-8 hodín; optimálne 8-10 hodín. V čase choroby môže byť táto doba predĺžená na 12-24 hodín.
Zároveň sa odporúča nalepiť náplasť pred 21.00 hodinou (pred "otvorením" bioaktívnych bodov). Čistiaca kúra trvá 7 až 90 dní (podľa "znečistenia" organizmu a závažnosti ochorenia).
Za posledný deň kúry sa považuje deň, kedy nedôjde k zmene farby náplasti.
K cielenej liečbe nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Balení: 2 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Dodavatel: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín