TianDe Yaoshen Forte náplast na močové cesty

177 Kč
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Yaoshen = urogenitální systém

Aktivní složky náplasti „Yaoshen forte“ mají blahodárný vliv na stav ledvin a vylučovací soustavu. Mužům toto aktivní složení navíc pomáhá navrátit sebevědomí a víru ve vlastní síly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na obalu fytonáplastí „Yaoshen forte“ je vyobrazen mohutný vodopád, který v podobě mnohačetných potůčků stéká do údolí. Toto podobenství výstižně znázorňuje specifika účinku fytonáplasti.

Složení náplasti „Yaoshen forte“ je nyní ještě pestřejší a účinnější – 19 aktivních složek, mezi které patří různorodé výtažky a oleje, mají cílený účinek. Jednou z hlavních výhod transdermální terapie je skutečnost, že účinné látky se dostávají tam, kde jsou potřeba, aniž by vstupovaly do trávicí soustavy.

SLOŽENÍ:

 • ploštičník má zklidňující účinek na nervový systém a uvolňuje střevní svalstvo
 • kulčiba je rostlina rozšířená v Indii, kde se její semena využívají k dezinfekci vody, olej z jejích semen má baktericidní a antimikrobiální vlastnosti
 • puškvorec má antimikrobiální a dezinfekční vlastnosti, má příjemné aroma
 • cibotium barometz je dřevnatá kapradina, v moderní medicíně se sušené kořeny používají k léčbě onemocnění ledvin, normalizují stav průtoku krve v ledvinách, jsou účinné při zánětlivých onemocněních ledvin a močových cest
 • arizéma amurská má analgetický účinek, odlehčuje, dezinfikuje, působí proti revmatismu a vzniku křečí
 • kalafuna obsahuje pryskyřičné látky, má protizánětlivé a antialergické vlastnosti
 • vazelína je směsí minerálních olejů a pevných parafínů
 • esenciální olej z bazalky zlepšuje náladu a pomáhá odstraňovat stres, má lokální anestetický účinek, uvolňuje hladké svalstvo žaludku i dělohy a má antibakteriální vlastnosti, listy obsahuje vitamín P, provitamín A a rutin
 • methylsalicylát má při lokální aplikaci analgetický účinek, uvolňuje svaly a zvyšuje průtok krve
 • kadidlo je látka, která někdy bývá považována za gumu, pryskyřici nebo mízu kadidlových stromů a keřů, má neobvyklé aroma, v aromaterapii se používá k úlevě od stresu a léčbě nespavosti, je to svalový relaxant a používá se také jako zahřívací a antiseptický prostředek
 • extrakt "dračí krev" se získává z kůry stejnojmenného stromu, který roste v Jižní Americe, látka je známá pro svou schopnosti urychlovat hojení ran, obsahuje velké množství antioxidantů a významně posiluje imunitní systém
 • borneol se tradiční používá v čínské medicíně, má bohatou vůni a deodorizační efekt, pomáhá bojovat proti pocení, má silné antibakteriální vlastnosti
 • kafr aktivuje metabolické procesy v tkáních a zlepšuje přenos účinných látek
 • olej z myrhovníku má posilující, protizánětlivé a regenerační vlastnosti, má také antimikrobiální účinek

POUŽITÍ:

 1. Před použitím náplasti je potřeba pečlivě očistit a odmastit tu část pokožky, kde bude přípravek působit.
 2. Nalepte fytonáplast na body, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti ledvin. V akupunktuře se tyto body nazývají šen-šu. Najdete je snadno. Nacházejí se v oblasti kříže ve vzdálenosti asi 3-5 cm zleva a zprava od páteře.
 3. Nejlepší je nanášet „Yaoshen forte“ před spaním, po 8 hodinách je možné fytonáplast odstranit. Kúra by měla trvat 10 dní.
 4. Mužům se doporučuje dodatečně nanášet další náplast na bod spodní Dantian, který se nachází přibližně čtyři prsty pod pupkem. Ve východní praxi je tento bod považován za stěžejní zdroj energie v lidském těle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Balení: 2 kusy náplasti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu – to vše najdeme mezi základními kameny TianDe. Na českém trhu je značka TianDe zastoupena od března roku 2012 a její popularita v evropských zemích neustále roste.

Dalším důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Pohádkové území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace.

Jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.

Dodavatel: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín