FOHOW Hygienické vložky slipové - FOHOW Sanitary Napkins

Tip
Značka: Fohow
124 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
  • slipové vložky
  • bakteriostatický účinek
  • eliminace nepříjemného zápachu
  • zlepšení mikrocirkulace
  • pomáhá udržovat optimální mikroflóru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denní vložky Fohow nové generace rychleji absorbují a nejsou deformovány. Jsou ještě bezpečnější, měkčí, pohodlnější a prodyšnější, mají léčivé účinky a pečlivě se starají o zdraví žen. Vylepšené polštářky Fohow používají systém 4 v 1 (zelený pásek), pokročilý absorpční prvek a vylepšený uzavřený balíček s ochranou 360 stupňů. Díky použití šestivrstvého materiálu šetrného k životnímu prostředí vložky Fohow překonávají podobné produkty jiných výrobců v oblasti prodyšnosti, absorpce vlhkosti, spolehlivosti a dalších parametrů.

WELLNESS FUNKCE
Vylepšený zelený pásek 4v1 nové generace má bakteriostatický účinek, eliminuje nepříjemný zápach, zlepšuje mikrocirkulaci a pomáhá udržovat optimální mikroflóru. K denním vložkám Fohow je přikládán dárkový test, který kontroluje výskyt zánětlivých procesů v reprodukčních orgánech, což ženám umožňuje kdykoli zkontrolovat zdravotní stav a včas rozpoznat problémy.

SYSTÉM 4 V 1 (ZELENÝ PÁSEK)
1) nanočástice stříbra: mají antibakteriální účinek, snižují případný zánět, udržují optimální acidobazickou rovnováhu reprodukčních orgánů, snižují riziko gynekologického zánětu
2) dlouhovlnné infračervené záření: zlepšuje mikrocirkulaci krve, zlepšuje imunitu
3) anionty: mají baktericidní účinek, eliminují nepříjemný zápach, zmírňují záněty, nemají vedlejší účinky
4) magnety: aktivují magnetické pole těla, podporují zdravý metabolismus, zabraňují zánětlivým procesům v reprodukčních orgánech

MĚKKOST A POHODLÍ
Vnější vrstva netkaného materiálu dodává pocit měkkosti a pohodlí, rychle absorbuje vlhkost, je naprosto bezpečná, vhodná pro citlivou pokožku.

SUCHOST A PRODYŠNOST
Membránová základna je dobře prodyšná, ale zároveň si uchovává vlhkost, zajišťuje dlouhodobou “suchost” a pohodlí. Membránová základna těsnění Fohow značně přesahuje základ tradičních těsnění z plastové fólie, která neumožňuje pronikání vzduchu nebo vlhkosti. Tradiční vložky jsou velmi prodyšné, což způsobuje zrychlenou reprodukci bakterií, které vyvolávají gynekologická onemocnění. Použití zlepšeného, ​​absolutně sterilního polymerního absorbentu s vysokou molekulovou hmotností umožňuje rychle absorbovat a spolehlivě zadržet vlhkost. Těsnění se nedeformuje ani při silném vytížení.

PROSTOROVÝ DESIGN HRANY
Vylepšený objemový design se zvýšenou výškou a šířkou okrajů těsnění poskytuje dokonalé spojení s tělem a kompletní ochranu proti úniku.

BEZPEČNOST A HYGIENA
1) Pro výrobu vnějších obalů používáme potravinářské hliníkové fólie. Balení poskytuje 360 ​​stupňovou ochranu, spolehlivě chrání obsah před vlhkostí, choroboplodnými zárodky a plísněmi. Těsnění jsou vyrobena na automatizované lince, nesahá se na ně rukama, čímž se zabrání opětovnému znečištění a zajistí se spolehlivá ochrana a sterilita.
2) Jako plnivo používáme sterilní polymer s vysokou molekulovou hmotností, který splňuje státní hygienické normy.
3) Lepicí základ – speciální netoxické a bezpečné lepidlo, jehož zbytky na ložním prádle nevyvolávají gynekologická onemocnění.

 

Upozornění
Prosím,použité výrobky v hygienickém obalu, odkládejte na k tomu určená místa, ne do záchodu. Po otevření obalu, skladujte v čistém a suchém místě. Jestliže se necítíte dobře, přerušte používání výrobků a vyhledejte lékaře!

Doplňkové parametry

Kategorie: Slipové vložky
Typ: Slipové vložky
Obsah: 1 balení po 30 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942