FOHOW Sanqing oral liquid

1 400 Kč
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Elixír Sanqing oral liquid je vyroben za použití technologie krioextrahování a roztříštění buněčné membrány z několika desítek přírodních rostlinných složek TČM, současně s použitím znalostí potravin a hodnot čínské farmacie. Hlavními komponenty elixír jsou aloe gel (kyurasao) a oligosacharidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Elixír Sanqing oral liquid je vyroben za použití technologie krioextrahování a roztříštění buněčné membrány z několika desítek přírodních rostlinných složek TČM, současně s použitím znalostí potravin a hodnot čínské farmacie. Hlavními komponenty elixíru Sanqing oral liquid jsou aloe gel (kyurasao) a oligosacharidy. Kromě toho je ve složení výrobku víc než půl tuctu dalších složek TČM. Výrobek neobsahuje "chemii" a hormony. Je to zcela přírodní produkt pro rehabilitační a ozdravnou výživu.

SLOŽENÍ:

50,0% extraktu Lví hříva (Lion’s Mane mushroom, Hericium Erinaceus), 20,0% Aloe (Aloe Vera), 12,0% Zimolez (Lonicera Caerulea), 12,0% čistá voda (pure water), 6,0% D-xylosa (D-xylose).

HLAVNÍ ÚČINKY ELIXÍRU „Sanqing oral liquid“

  • čistí střeva
  • čistí tělo od toxinů
  • čistí krev od škodlivých tuků
  • očišťuje organismus bez zatížení 

 Proč se musí čistit střevní trakt?

Faktem je, že lidské střevo je dlouhé asi 5-6 m, po každých 3,5 cm se nachází ohrady, kde se hromadí 3 a více kilogramů potravinových zbytků. Tyto odpady začínají hnít, rozkládají se a tuhnou. To vede k tvorbě černých toxických látek se špatnou vůni (stagnující stolice). Pokud tyto látky neodejdou z těla včas, rozkládají se a střevo bude pokračovat s vysáváním těchto škodlivých látek do krve.

 Proč lidé potřebují očištění těla od toxinů?

S rozvojem průmyslu se člověk setkává  při své denní existenci s kontaminovaným prostředím. Toto znečištění atmosféry (prach, oxid uhelnatý, oxid siřičitý, těkavé produkty ze spalování uhlí, zemního plynu a ropy, atd.), vážné znečištění uvnitř obytných čtvrtí (80% vyšší než je obvyklý obsah formaldehydu v nábytku, apod.), kritické znečištění vody (mnohé průmyslové podniky jsou schopny vypouštět i částečně toxické odpadní vody, což vede k silnému a trvalému znečištění vody), vysoký obsah pesticidů v potravinách (ovoce, obiloviny, zelenina, čaj apod.), nadměrné používání chemických hnojiv, denní využití takto ošetřených krmiv ke krmení drůbeže a hospodářských zvířat atd. Proto konzumace kontaminované potraviny osobou kumuluje v těle různé ionty těžkých kovů, stejně jako studených, teplých, vlhkých a dalších toxinů tvořených tělem člověka na konečný produkt - velké množství zbytkové látkové výměny. K tomu musíme ještě přidat psychický stav, který vede ke změnám narušení vnitřního sekrečního systémů, což způsobuje extrémní emocionální zpětnou nouzi (vnitřní oheň dle TČM), která se odráží ve formě zácpy, akné, bradavic, nadměrné úplnosti (obezitě), atd.

 Proč si lidé musí očistit krev od škodlivých tuků?

Zlepšení životní úrovně vedlo k nadměrné konzumaci potravin, které mají vysoký obsah tuku (maso, tučné potraviny). To vede k trvalému zvýšení obsahu tuků v krvi, k jejich shromažďování. Stále se zvyšuje hustota a viskozita krve. Nemoci kardiovaskulárního systému (mozková mrtvice, ischemická choroba, infarkt myokardu, náhlá srdeční zástava, hypertenze) se staly zabijákem lidstva číslo jedna. Lidí s diagnostikovanou cukrovkou, obezitou jaterní, cirhózou jater, žlučových kamenů, obezitou, atd. každý den přibývá.

Starověké přísloví říká: Chci-li žít dlouho - udržím si čisté střevo, chci-li žít velmi dlouho - střeva mám prázdná!

DOPORUČENÍ

Elixír „Sanqing oral liquid“ se doporučuje užívat těm, kdo trpí zácpou, gastritidou, enteritem, lidem s hiperlipemií a dalšími symptomy způsobenými tímto onemocněním, osobám s akné, vyrážkou, pigmentovými skvrnami, těm kteří podléhají náhlým změnám nálady, slabosti, osobám trpících nepříjemným zápachem z úst.

DÁVKOVÁNÍ

5 – 15ml elixíru (1 – 3 lžičky), pít 1 – 2 – 3 krát denně před jídlem. Snížení nebo dvojnásobné zvýšení dávkování je závislé na osobní fyzické kondici. Tento výrobek je druh suspenze, prosím před užitím protřepte rovnoměrně.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje obvyklé stravování. Uchovávejte v originálním skleněném obalu! Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10-25 stupňů Celsia. Chraňte před sluncem a mrazem. Doporučujeme spotřebovat do 1 měsíce po otevření.

povoleno min. zdrav ČR č.j. OVZ-35.1-15.01.2013-3292/3 objednací číslo F-007

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Obsahuje: 4 lahvičky po 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942