Fohow Oral Liquid

1 264 Kč –23 %
Fohow Oral Liquid
1 264 Kč –23 % 972 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.5.2022

Slouží jako koncentrovaný zdroj přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a harmonizujícím účinkem,je zdrojem energie pro tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELIXÍR PHOENIX

je klasická směs, ideální kombinace starého předpisu tradiční čínské medicíny (TČM), nejmodernějších vědeckých poznatků a biotechnologie.

Unikátní starodávný recept, vynikající vysoce kvalitní suroviny, moderní technologie; to jsou tři hlavní důvody, které činí Phoenix elixír nejlepší z nejlepších přípravků série "úprav" tradiční kultury znamenající zachování zdraví.

Elixír "Phoenix" byl vyvinut pod vedením vynikajícího lékařského specialisty TČM a také lékaře současných imperátorů naší doby, který je rektorem Výzkumného ústavu tradiční čínské medicíny a farmacie, profesorem Tan Jučži. Na základě receptů tradiční císařské rodiny a s využitím moderní technologie bioinženýrství, teorie o molekulární struktuře buněk pomocí exkluzivní technologie a kryoextrahováním a subnanometrického drcení buněčné membrány, byly vyrobeny unikátní kapalné výrobky pro orální použití - Elixír "Phoenix".

Ve své vlasti, v tibetské vysočině, je Cordyceps neboli housenice čínská (Cordyceps sinensis) oblíbený již dlouho. V dávných dobách dynastie Ming si tibetští pastýři všimli, že zvířata spásající Cordyceps mají větší sílu, vitalitu a jsou mimořádně plodná. Proto začali Cordyceps sbírat a brzy se z něj stalo velmi ceněné léčivo na císařském dvoře. Houba obsahuje především látky jako je cordycepin, polysacharidy, glykoprotein a peptidy. V tradičním čínském lékařství je Cordyceps sinensis důležitá posilující medicinální houba, která je charakterizována jak vlastnostmi stimulující ying tak vlastnostmi podporujícími yang. Tekutý extrakt vyrobený z hub má vysoký stupeň absorpce v těle až do 90%. Slouží jako koncentrovaný zdroj  přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a fyziologickým účinkem, je zdrojem energie pro tělo. Bioinformace přírodních látek jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů, působením bioinformace a tím dochází k odstranění negativních informací nemoci a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

"Regulace - nastavení" – to je nejvýznamnější funkční tajemství TČM a tradiční čínské farmacie. S pomocí regulace je dosaženo plné rovnováhy v těle - dřevo, oheň, země, kov, voda - mezi vnitřními systémy v lidském těle, což vede k harmonii "vnitřního vesmíru", dosažení rovnováhy energie jin a jang.

  

SLOŽENÍ:

Kordyceps čínský 75% (housenice čínská)

Linčži extrakt 6% + leskorka lesklá (linghzi, reishi, ganoderma lucidum)

Šiitake extrakt 6%

čistá voda 5,9 %

bambus 5%

med 2%

sorbát draselný 0,1 % - konzervant
 

 

Použití:

1. ZVYŠUJE IMUNITNÍ-OCHRANNÉ FUNKCE TĚLA

2. PREVENCE A LÉČBA RAKOVINY

3. REGULUJE NEMOCI DECHOVÉHO SYSTÉMU ORGANISMU

4. OCHRAŇUJE JÁTRA

5. PŘI NEMOCI KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU A CÉV V MOZKU

6. K PREVENCI A LÉČBĚ DIABETU

7. PŮSOBÍ REGULAČNĚ NA CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM

8. POSKYTUJE POMOC PŘI PŘEPĚTÍ

9. POMÁHÁ PŘI PROCHLAZENÍ 

 

Při různých příznacích, lidem s oslabeným organismem, lidem s těžkou fyzickou a duševní zátěží, osobám chronicky nemocným.

Před použitím láhev protřepat
Po otevření ukládat na tmavém a chladnějším místě, zvláště při nízkých dávkách a tím pádem dlouhodobém užívání.

 

Dávkování:

pít 5-10-15 ml elixíru (1-3 lžičky) jednou nebo dvakrát denně. První dávku vezměte pokud vás budí noční kašel v době od 3 do 5 hodin (čas obnovy plic) nebo ráno na lačno, dále večer před jídlem. Snížení nebo až dvojnásobné zvýšení dávkování je závislé na osobní fyzické kondici. Dávkování dětem do 5 let od 1 kapky do 20 kapek (1 ml). Děti starší 5ti let 1-3 ml. Tento výrobek je druh suspenze, proto je nutné ho před použitím důkladně protřepat. Po otevření doporučujeme lahvičku elixíru uchovávat v ledničce a spotřebovat do 15 dnů.

Pro dospělé od 3-5 ml až do 30 ml 1-2 denně ráno na lačno, dále večer před jídlem. Dětem mladším než 1 měsíc je doporučená dávka 1-2 kapky za den, které je možné naředit vodou. Do 1 roku života se přidává s každým dalším měsícem až 0,1 ml a rok staré dítě může dostat až 1 ml (20 kapek) denně. Dávkování dětem do 5ti let od 1 kapky do 20-40 kapek (2 ml). Děti starší 5ti let 1 - 3 ml. Elixír je také určen k zevnímu použití na pokožku a jako kapky do očí, nosu a uší 1 - 2 kapky víckrát denně. Během těhotenství se užívá elixír Kordyceps Fohow po 3 až 5 ml na lačno jednou nebo 2x denně podle zdravotního stavu ráno a večer kurzem po 6 - 12 dní, a to k posílení obranyschopnosti organismu a zvýšení imunity, dále při poruchách zažívání, zvýšeném krevním tlaku atd, a to každý měsíc.

Užívá se též při samostatném ozdravení nebo jako doplňující součást medikamentózní léčby, což zvyšuje její efektivitu a snižuje její doprovodné vedlejší negativní účinky a reakce.

Balení: 4 lahvičky po 30 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Balení: 4 lahvičky po 30 ml
Forma produktu: Kapky
S obsahem: Reishi
Množství: 4 lahvičky po 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení