FOHOW Oral Liquid

972 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Slouží jako koncentrovaný zdroj přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a harmonizujícím účinkem,je zdrojem energie pro tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ELIXÍR PHOENIX

je klasická směs, ideální kombinace starého předpisu tradiční čínské medicíny (TČM), nejmodernějších vědeckých poznatků a biotechnologie.

Unikátní starodávný recept, vynikající vysoce kvalitní suroviny, moderní technologie; to jsou tři hlavní důvody, které činí Phoenix elixír nejlepší z nejlepších přípravků série "úprav" tradiční kultury znamenající zachování zdraví.

Elixír "Phoenix" byl vyvinut pod vedením vynikajícího lékařského specialisty TČM a také lékaře současných imperátorů naší doby, který je rektorem Výzkumného ústavu tradiční čínské medicíny a farmacie, profesorem Tan Jučži. Na základě receptů tradiční císařské rodiny a s využitím moderní technologie bioinženýrství, teorie o molekulární struktuře buněk pomocí exkluzivní technologie a kryoextrahováním a subnanometrického drcení buněčné membrány, byly vyrobeny unikátní kapalné výrobky pro orální použití - Elixír "Phoenix".

Ve své vlasti, v tibetské vysočině, je Cordyceps neboli housenice čínská (Cordyceps sinensis) oblíbený již dlouho. V dávných dobách dynastie Ming si tibetští pastýři všimli, že zvířata spásající Cordyceps mají větší sílu, vitalitu a jsou mimořádně plodná. Proto začali Cordyceps sbírat a brzy se z něj stalo velmi ceněné léčivo na císařském dvoře. Houba obsahuje především látky jako je cordycepin, polysacharidy, glykoprotein a peptidy. V tradičním čínském lékařství je Cordyceps sinensis důležitá posilující medicinální houba, která je charakterizována jak vlastnostmi stimulující ying tak vlastnostmi podporujícími yang. Tekutý extrakt vyrobený z hub má vysoký stupeň absorpce v těle až do 90%. Slouží jako koncentrovaný zdroj  přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a fyziologickým účinkem, je zdrojem energie pro tělo. Bioinformace přírodních látek jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů, působením bioinformace a tím dochází k odstranění negativních informací nemoci a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

"Regulace - nastavení" – to je nejvýznamnější funkční tajemství TČM a tradiční čínské farmacie. S pomocí regulace je dosaženo plné rovnováhy v těle - dřevo, oheň, země, kov, voda - mezi vnitřními systémy v lidském těle, což vede k harmonii "vnitřního vesmíru", dosažení rovnováhy energie jin a jang.

  

SLOŽENÍ:

Kordyceps čínský 75% (housenice čínská)

Linčži extrakt 6% + leskorka lesklá (linghzi, reishi, ganoderma lucidum)

Šiitake extrakt 6%

čistá voda 5,9 %

bambus 5%

med 2%

sorbát draselný 0,1 % - konzervant
 

 

Použití:

1. ZVYŠUJE IMUNITNÍ-OCHRANNÉ FUNKCE TĚLA

2. PREVENCE A LÉČBA RAKOVINY

3. REGULUJE NEMOCI DECHOVÉHO SYSTÉMU ORGANISMU

4. OCHRAŇUJE JÁTRA

5. PŘI NEMOCI KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU A CÉV V MOZKU

6. K PREVENCI A LÉČBĚ DIABETU

7. PŮSOBÍ REGULAČNĚ NA CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM

8. POSKYTUJE POMOC PŘI PŘEPĚTÍ

9. POMÁHÁ PŘI PROCHLAZENÍ 

 

Při různých příznacích, lidem s oslabeným organismem, lidem s těžkou fyzickou a duševní zátěží, osobám chronicky nemocným.

Před použitím láhev protřepat
Po otevření ukládat na tmavém a chladnějším místě, zvláště při nízkých dávkách a tím pádem dlouhodobém užívání.

 

Dávkování:

pít 5-10-15 ml elixíru (1-3 lžičky) jednou nebo dvakrát denně. První dávku vezměte pokud vás budí noční kašel v době od 3 do 5 hodin (čas obnovy plic) nebo ráno na lačno, dále večer před jídlem. Snížení nebo až dvojnásobné zvýšení dávkování je závislé na osobní fyzické kondici. Dávkování dětem do 5 let od 1 kapky do 20 kapek (1 ml). Děti starší 5ti let 1-3 ml. Tento výrobek je druh suspenze, proto je nutné ho před použitím důkladně protřepat. Po otevření doporučujeme lahvičku elixíru uchovávat v ledničce a spotřebovat do 15 dnů.

Pro dospělé od 3-5 ml až do 30 ml 1-2 denně ráno na lačno, dále večer před jídlem. Dětem mladším než 1 měsíc je doporučená dávka 1-2 kapky za den, které je možné naředit vodou. Do 1 roku života se přidává s každým dalším měsícem až 0,1 ml a rok staré dítě může dostat až 1 ml (20 kapek) denně. Dávkování dětem do 5ti let od 1 kapky do 20-40 kapek (2 ml). Děti starší 5ti let 1 - 3 ml. Elixír je také určen k zevnímu použití na pokožku a jako kapky do očí, nosu a uší 1 - 2 kapky víckrát denně. Během těhotenství se užívá elixír Kordyceps Fohow po 3 až 5 ml na lačno jednou nebo 2x denně podle zdravotního stavu ráno a večer kurzem po 6 - 12 dní, a to k posílení obranyschopnosti organismu a zvýšení imunity, dále při poruchách zažívání, zvýšeném krevním tlaku atd, a to každý měsíc.

Užívá se též při samostatném ozdravení nebo jako doplňující součást medikamentózní léčby, což zvyšuje její efektivitu a snižuje její doprovodné vedlejší negativní účinky a reakce.

Balení: 4 lahvičky po 30 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Balení: 4 lahvičky po 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942