Hyaluron N-Medical PREMEDI

2 999 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Hyaluron N-Medical PREMEDI je první originální produkt ve formě hydrofilního gelu pro vnitřní užívání. Produkt je vyroben pro pacientky klinik estetické medicíny a korektivní dermatologie. Přípravek je určen pro vnitřní užívání před mini invazivními a invazivními zákroky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyaluron N-Medical PREMEDI (doplněk stravy) je první originální produkt ve formě hydrofilního gelu pro vnitřní užívání. Přípravek je unikátní od složení až po formu podání.

Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyrobený ze 100 % čisté, bioaktivní kyseliny hyaluronové, původem ze Švýcarska, která se zpracovává v České republice.

Kombinuje švýcarskou vysokomolekulární a mikronizací upravenou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou získanou z nepatogenních bakterií, které společně vytvářejí H&L komplex (high&low), který se velmi rychle vstřebává.

H&L komplex má řízené pH, které ovlivňuje udržení sacharidových jednotek a celkovou vstřebatelnost. Koncentrace kyseliny hyaluronové v hydrofilním gelu je 60 mg/ml.

Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyroben pro pacientky klinik estetické medicíny a korektivní dermatologie. Přípravek je určen pro vnitřní užívání před mini invazivními a invazivními zákroky například, jako jsou:

  • plastické operace
  • dermální výplně, mezoterapie
  • liposukce
  • permanentní make up
    zákroky, při kterých se narušuje integrita kůže

Kyselina hyaluronová je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství.

Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži.

S přibývajícím věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je vhodné ji doplňovat.

Doporučené dávkování:

2-10 ml jedenkrát denně, nejlépe před jedním z hlavních jídel.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku 10 ml za 1 den.

Návod na použití:

Pootočením uzávěru otevřete předplněnou stříkačku. Lehce zmáčkněte píst a vytlačte potřebné množství hydrofilního gelu do skleničky, nebo na lžičku. Důkladně rozmíchejte gel ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte, nejlépe před jedním z hlavních jídel. Tekutina by neměla být příliš horká ani příliš studená. Na jednu dávku je doporučeno 1-3 dcl tekutiny. Předplněnou stříkačku vždy po použití uzavřete uzávěrem a uložte do lednice.

Skladování:

Hyaluron N-Medical PREMEDI skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití. Po otevření uchovávejte v lednici! Po otevření je nutné spotřebovat Hyaluron N-Medical PREMEDI do 3 měsíců.

Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C. Po otevření uchovávejte v chladničce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika
Složení: čištěná voda, hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)
Balení: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

N-Medical, s.r.o se zabývá prodejem a distribucí produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků a kosmetiky) pro každodenní potřebu.

Výrobními partnery jsou renomované české i evropské farmaceutické společnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899