Medosvíčky Jan Melich tělové svíce KADIDLO

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Tělové svíce očišťují tělo i ducha a otevírají vědomí. Mají relaxační účinky včetně zlepšení nálady a zvýšení pozornosti.

Komínový efekt odvádí z těla toxiny, přirozeně harmonizuje a upravuje tělesnou energetiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do včelího vosku se přidává velmi účinná pryskyřice "Olibanum", která má silné duchovní účinky. Pryskyřice se získává ze stonku kadidlovníku "Boswellia sacra", který pomáhá odstraňovat stres a vrásky. Uvolňuje myšlenkové pochody a má také antibakteriální účinky. Účinné látky v kadidlové pryskyřici mají psychoaktivní účinky. Snižují úzkost a působí antidepresivně.

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použijte

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

Po přiložení svíčky potřete popálené místo krémem nebo olejem a vyléčete energii těla. Po aplikaci zůstanou na hořáku drobné nečistoty, gáza. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky ... Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Na co doplněk je: Klouby, Uši
Balení: 10 kusů svíček
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JL Avatar autora | 27.9.2023
Jsem spokojená. Tělové svíčky mi pomáhají při různých neduzích. Než vezmu prášek, vždy nejprve zkusím přiložit svíčku a většinou na prášek už nedojde. A kombinace vosku a kadidla je ... nádherná!

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797