Medosvíčky Jan Melich ušní svíce kurkuma

196 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Aplikace ušní svíce je starobylá přírodní a velmi účinná metoda, která se používá například při bolestech uší a jejich čištění. Popáleniny, únava, nervozita, nespavost, migréna, zubní problémy.

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před samotnou aplikací ušní svíce je nutné krém vmasírovat přes lymfu za ucho. Prstem masírujte prohlubeň mezi spánkem a uchem směrem ke krku. Ušní svíčka se poté vloží do ucha, zapálí se na horním širším okraji a vloží se do ucha. Ušní svíčka se nechá přibližně poleno dohořet a poté se uhasí v předem připravené nádobě s vodou.

Stejný postup se opakuje na druhém uchu. Teplo uvolňuje nahromaděné napětí a pozitivně ovlivňuje případné zablokované energetické toky. Ušní svíce jsou na tenčím konci opatřeny gázou a lze je vložit přímo do ucha, je důležité zkontrolovat, zda obsahují gázu. Měly by být drženy kolmo a zpod svíčky by neměl vycházet kouř. V opačném případě se ztrácí podtlak a ušní svíčky nefungují správně. Před použitím se ušní svíčka vloží do dodaného kroužku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 4 ks
Na co doplněk je: Uši
Balení: 4 kusy
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZK Avatar autora | 2.9.2021
Dobrý den, dnes jsme profoukli obě uši, mám problémy se šuměním, tak uvidím. Počkám nějaký den a můžeme opakovat.

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797