Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na harmonizaci lymfatického systému

882 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Tělové svíce pomáhají harmonizovat energetické dráhy lymfatického systému.

Používají se při nadváze, zažívacích potížích, zadržování vody a nadýmání. Pomáhají zmírnit bolest prsou při menstruaci a močopohlavní problémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak tělové svíčky fungují?

Svíčkování je prastará přírodní a velmi účinná metoda. Nastartuje energetické dráhy a aktivuje regeneraci lymfatického systému, a tím i celého těla. Teplo svíčky uvolňuje nahromaděné usazeniny a pozitivně ovlivňuje případné zablokované energetické toky. Obnovuje se tok tekutin mezi buňkami. Rozšířenými póry pokožky se k zablokovaným tokům dostávají výtažky z léčivých látek. Podtlak komínovým efektem přitahuje rozpuštěné usazeniny a záněty těla ke stěně svíčky a zahajuje regeneraci organismu.

Komínový efekt

Trychtýřovitý - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíčky jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie terapie svíčkou je podrobně popsána v návodu na obalu výrobku, kde je uvedena terapie pro konkrétní část těla. Výhodou je, že je můžete používat podle návodu v teple domova, čímž ušetříte náklady na aplikaci u terapeuta. Na vyobrazeném obrázku jsou vyznačena místa, na která se tělová svíčka aplikuje. Svíčka se zapaluje na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

  1. DEN: černé svíčky (2 na uzly v podpaží + 2 na uzly na tříslech).
  2. DEN: bílé svíčky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na tříslech).
  3. DEN: přestávka.
  4. DEN: žluté svíčky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na tříslech).
  5. DEN: pauza.
  6. DEN: žluté svíčky (2 na uzliny v podpaží + 2 na uzliny na tříslech).
  7. V případě potřeby terapii opakujte.

Po aplikaci svíček potřete spálené místo krémem nebo olejem a uzdravte energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na hořáku, gáze drobné nečistoty. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky...

Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Na co doplněk je: Lymfatický systém
S obsahem: Kurkuma
Obsah: 2x 10 kusů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797