Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na harmonizaci vnitřních orgánů

441 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tělové svíce Medo pro harmonizaci vnitřních orgánů jsou vhodné k očistě, detoxikaci a harmonizaci.

Podporují vlastní ozdravný proces těla a pomáhají překonat nahromaděné strachy a zármutky získané v průběhu života. Svíčky přinášejí úlevu a zbavují stresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

JEDEN DEN:

  • Černé svíčky k setření nahromaděných obav a stresu (1 asi 1 cm nad pupkem);
  • Bílá svíčka očišťující a harmonizující (1 asi 1 cm nad pupkem);
  • žluté svíce očišťující vnitřní orgány ( 1 asi 5 cm od pupku vpravo, 1 vlevo, 1 na solar plexu).

DRUHÝ DEN:

  • Žluté svíce očišťující vnitřní orgány ( 1 asi 5 cm od pupku vpravo, 1 vlevo na solárním plexu).

TŘETÍ DEN:

  • Žluté svíce (1 asi 1 cm nad pupkem).

Po použití svíček je možné přistoupit k nové terapii s jinou sadou svíček.

Po použití svíček potřete spálené místo krémem nebo olejem a uzdravte energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na hořáku, gáze drobné nečistoty. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky...

Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Obsah balení: 10 kusů svíček
Položka byla vyprodána…
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 6.11.2021
Velmi, skvěly popis a brozura. Kvalitní produkt, velmi dobře vyrobeny. Bez chyby.
5
ZJ Avatar autora | 21.1.2021
Poprvé zkouším tělové svíce a nestaačím se divit. Je to úžasný jemný balzám pro tělo i duši. Ano, jsem "vnímavější" jedinec a tak cítím kde ve mě co pohne, ale rozhodně se celkově cítím jinak. Jediné co, tak jsem po první aplikaci byla docela unavená. Nicméně to co to ze mě vytáhlo... Myslím, že se divím, že sem neusnula hned :D Těším se, jakmile dopálím sadu a využiji i další.

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797