Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na aktivaci ledvin

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Tělové svíce pro aktivaci ledvin Medo podporují energetiku ledvin, močového měchýře, příznivě působí na ženské problémy a mohou zmírnit bolesti v křížové části páteře.

Svíčky přinášejí úlevu, přispívají ke snížení stresu a energeticky podporují vlastní proces uzdravování těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použijte

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie terapie svíčkou je podrobně popsána v návodu na obalu výrobku, kde je uvedena terapie pro konkrétní část těla. Výhodou je, že je můžete používat podle návodu v teple domova, čímž ušetříte náklady na aplikaci u terapeuta.

Na vyobrazeném obrázku jsou vyznačena místa, na která se tělová svíčka aplikuje. Svíčka se zapaluje na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

JEDEN DEN:

  • Oranžové svíčky (1 na každou kostrč);
  • žluté svíčky (2 na ledviny).

DRUHÝ DEN:

  • Bílé svíčky (1 na ocasní kost).

TŘETÍ DEN:

  • Bílé svíce (1 na ocasní kost);
  • Žluté svíce (2 na ledviny).

ČTVRTÝ DEN:

  • Pauza.

PÁTÝ DEN:

  • Bílé svíce (1 na ocasní kost);
  • Žluté svíce (2 na ledviny).

V případě potřeby postup opakujte.

Po přiložení svíček potřete spálené místo krémem nebo olejem a uzdravte energetické tělo. Po aplikaci zůstávají na hořáku, gáze drobné nečistoty. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky...

Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Obsah balení: 10 kusů svíček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797