Medosvíčky Jan Melich ušní svíce konopí

189 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.2.2024

Ušní svíčky jsou prospěšné při problémech s ušima a při úlevě od bolesti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ.

Aplikace ušní svíce je starobylá přírodní a velmi účinná metoda, která se používá například při bolestech uší a jejich čištění, popáleninách, únavě, nervozitě, nespavosti, migréně a problémech se zuby.

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Před samotnou aplikací ušní svíce je nutné krémem masírovat lymfu za uchem. Prstem masírujte prohlubeň mezi spánkem a uchem směrem ke krku. Ušní svíčka se vloží do ucha a zapálí se na horním širším okraji.

Ušní svíčka se nechá dohořet zhruba po logo a poté se uhasí v předem připravené nádobě s vodou. Stejný postup se opakuje i na druhém uchu. Teplo uvolňuje nahromaděné napětí a pozitivně ovlivňuje zablokované energetické toky.

Ušní svíčky jsou na tenčím konci opatřeny gázou a lze je vložit přímo do ucha, je důležité zkontrolovat, zda obsahují gázu. Měly by být drženy kolmo a zpod svíčky by neměl vycházet kouř. V opačném případě dojde ke ztrátě podtlaku a ušní svíčky nebudou správně fungovat. Před použitím se ušní svíčka vloží do dodaného kroužku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 4 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797