Medosvíčky Jan Melich ušní svíce konopí

196 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Aplikace ušní svíce je starobylá přírodní a velmi účinná metoda, která se používá například při bolestech uší a jejich čištění. Popáleniny, únava, nervozita, nespavost, migréna, zubní problémy...

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje, jsou ručně a s láskou vyráběné na Slovensku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a obnovují ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před samotnou aplikací ušní svíce je nutné krémem promasírovat lymfu za uchem. Prstem masírujte prohlubeň mezi spánkem a uchem směrem ke krku. Ušní svíčka se poté vloží do ucha, zapálí se na horním širším okraji a vloží se do ucha. Ušní svíčka se nechá přibližně poleno dohořet a poté se uhasí v předem připravené nádobě s vodou. Stejný postup se opakuje na druhém uchu. Teplo uvolňuje nahromaděné napětí a pozitivně ovlivňuje případné zablokované energetické toky.

Ušní svíce jsou na tenčím konci opatřeny gázou a mohou být vloženy přímo do ucha, je důležité zkontrolovat, zda obsahují gázu. Měly by být drženy kolmo a zpod svíčky by neměl vycházet kouř. V opačném případě se ztrácí podtlak a ušní svíčky nefungují správně. Před použitím se ušní svíčka vloží do dodaného kroužku.

Věděli jste to?

Podle reflexní terapie lze stiskem určitých bodů na těle léčit bolest a nepohodlí ve zcela jiných částech těla. Naše uši obsahují velké množství nervových zakončení, a jejich stimulace proto může pomoci při celé řadě potíží.

Ušní svíce jsou nástrojem přírodní medicíny, jejíž pilíře jsou podloženy tisíciletými zkušenostmi. Naše tělo je citlivé na nežádoucí vnější vlivy a zbavuje se jejich působení několika způsoby. Přikládáním na vybrané body ucha podporují svíčky detoxikační schopnost organismu. Zbavují nás nejen stresu a obav nahromaděných během života, ale také zmírňují bolest a navracejí ztracenou rovnováhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 4 kusy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797