Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Duševní pohoda

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Život přináší různé situace, kterým je třeba čelit, někdy s lehkostí, jindy s obtížemi, podstatné je jak se k tomu postavíme a přijmeme to. Když se stavíme na odpor a situace nepřijímáme, věci se komplikují a stávají se stále obtížnějšími. Když nám do života přijdou náročné situace, neutíkejme, mohlo by nás to pronásledovat velmi dlouhou dobu. Postavme se tomu přímo – čelem, obejmeme svůj strach, podívejme se mu do očí a můžeme tím projít bezpečně a s lehkostí.

My jsme tvůrci našeho života, postavme se přímo každé situaci a objevme v sobě svoji skrytou sílu. Svíčky pomáhají přes svůj kuželový tvar a sílu ohně vytáhnout z těla a mysli nepotřebné programy a navodit mír a harmonii. Pro tělo i duši i ducha. Podle záměru, který vložíme do svíčky, bude pracovat s naším fyzickým i mentálním tělem. Důvěra v celý proces umocní již dávno používanou techniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá svíčka

Tato barva sama o sobě pohlcuje všechny ostatní barvy, proto se tyto svíčky používají k transformování negativní energie, zbavení se špatných návyků, zvrácení kletby, překonání smutku, bolesti, strachu či obav. Pomůžou vám v tom procesu podpořit a propustit už všechno nepotřebné v životě.

Bílá svíčka

Nahrazuje jakoukoli jinou barvu, ukrývá v sobě řadu významů jako je nevinnost, čistota, osvícení ale i klid, ochrana, jasnost. Můžete požádat o záměr podpory, vedení, ochrany, vnitřní rovnováhy a síly.

Dračí svíčka

Podporuje imunitní systém proti virům, plísním či bakteriím, má silný analgetický účinek, pomáhá zmírňovat neurologické bolesti hlavy, menstruační křeče, bolesti při zánětech, patří mezi nejsilnější antioxidant na světě.

Kadidlo

Se tradičně používalo k odhánění zlých duchů, což je v dnešní době úzkost, deprese, obavy, panické ataky, psychické problémy. Kadidlo má hlavně relaxační vliv, zlepšuje náladu a zmírňuje negativní psychické projevy. Má antidepresivní, protizánětlivé a analgetické účinky. Navodí pocit klidu.

Pupek

Je úžasná věc, všechny žíly jsou spojeny s pupkem, který je ústředním bodem našeho těla. Pupek je život sám a tak můžeme skrze něj očistit a nabudit celé tělo.

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček bez terapie jsou tři prsty, které se položí na měkké části kolem bolestivého místa. Na daná místa se následně přikládají tělové svíčky. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou. Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo.

Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze, drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů svíček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797