Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Tymián

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Tělové svíčky Tymián jsou díky svému složení schopny posílit imunitu, kterou podporují díky dezinfekčním vlastnostem a působení proti zánětům.

Prostřednictvím přírodních výtažků z kurkumy a tymiánu pomáhají mysl zbavit stresu, odbourat negativní myšlenky, lépe zvládat únavu a deprese. Uplatnění nacházejí i při nachlazení nebo bolestech zubů a uší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do včelího vosku je přidán výtažek z tymiánu, jehož hlavní silou jsou protizánětlivé a dezinfekční vlastnosti. Dokáže být nápomocný při problémech s kašlem, infekčních chorobách, plísních, bakteriích či parazitech. Balíček svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček vyrobených z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna, výtažků z kurkumy a tymiánu. Svíčky neobsahují esenciální oleje, jsou ručně a s láskou vyrobeny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček bez terapie jsou tři prsty, které se položí na měkké části kolem bolestivého místa. Na daná místa se následně přikládají tělové svíčky. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou. Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo.

Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze, drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797