Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Měsíček

441 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tělové svíčky s obsahem výtažku měsíčku lékařského mají příznivý vliv na pokožku. Pomáhají překonat kožní problémy, akné, ekzém nebo lupénku. Jsou velmi účinné při celkovém uklidnění, zánětech a očistě energetického těla. Podporují tvořivost, působí proti depresím a dodávají pozitivní energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček vyrobených z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna a množství účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje, jsou ručně a s láskou vyrobeny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček bez terapie jsou tři prsty, které se položí na měkké části kolem bolestivého místa. Na daná místa se následně přikládají tělové svíčky. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou. Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze, drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EK Avatar autora | 24.5.2023
Používám už dlouho, výborná věc

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797