Medosvíčky Jan Melich tělové svíce pro ženy

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Tělové svíce pro ženy čistí energetické dráhy v podbřišku a harmonizují pohlavní orgány. Přinášejí úlevu, zmírňují stres a energeticky podporují vlastní ozdravný proces těla.

Tělové svíce pro ženy se aplikují na oblast vaječníků a laloku, kde spouštějí léčebné procesy a energeticky aktivují podbřišek. Jsou prospěšné při bolestivé a nepravidelné menstruaci. Záněty močových cest a cysty na vaječnících. Myomy na děloze a v případě mužů na prostatě a močových cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a obnovují ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou. Po přiložení svíčky potřete popálené místo krémem nebo olejem a vyléčete energii těla.

Po aplikaci zůstanou na hořáku drobné nečistoty, gáza. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky ... Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Balení: 10 kusů svíček
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TK Avatar autora | 25.8.2022
Paráda!

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797