Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v období od 2. dubna do 19. dubna nebude možné nás kontaktovat telefonicky. Pro jakékoli dotazy či potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení.

Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Imunita

392 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Tělové svíčky Imunita jsou vytvořeny se záměrem na posílení oslabené imunity. Jejich aplikaci doporučujeme při zánětech dýchacích cest, angíně nebo jako prevenci v době, kdy se začínají projevovat první příznaky nachlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček vyrobených z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna, výtažků z kurkumy. Svíčky neobsahují esenciální oleje, jsou ručně a s láskou vyrobeny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček s terapií je rozepsaný návod na obalu produktu, který představuje terapii pro konkrétní část těla. Výhodou je, že je lze použít dle návodu v teple domova a ušetřit tak za aplikaci u terapeuta. Na ilustrované postavě jsou označeny body, na které se tělová svíčka přikládá. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou.

  • PRVNÍ DEN: jedna bílá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • DRUHÝ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • TŘETÍ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • ČTVRTÝ DEN: pauza.
  • PÁTÝ DEN: jedna bílá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • ŠESTÝ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.

Po skončení terapie svíčky doporučujeme aplikovat jednou týdně na oba doporučené body.

Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797