Medosvíčky Jan Melich tělové svíce ŠALVĚJ

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Tělové svíce šalvěje očišťují tělo i ducha a otevírají vědomí. Mají relaxační účinky a mohou mít pozitivní vliv na zlepšení nálady nebo zvýšení pozornosti. Komínový efekt odvádí z těla toxiny, přirozeně harmonizuje a upravuje energetiku těla.

Přispívají k regeneraci pokožky, procesu čištění krve, zmírňují záněty a nadýmání. Svíčky jsou vhodné pro děti od dvou let. Délka svíček je 17 cm. Potisk bílých svíček se může lišit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do včelího vosku je přidán extrakt ze šalvěje, jehož hlavní předností jsou protizánětlivé vlastnosti, ale nezaostává ani v obsahu vitaminu C nebo aminokyselin. Má silné dezinfekční účinky, zároveň zlepšuje trávení, působí proti nadýmání, nakopává regeneraci pokožky, léčí záněty v těle a čistí krev.

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a množství účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou. Po přiložení svíčky potřete popálené místo krémem nebo olejem a uzdravte energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na hořáku drobné nečistoty, gáza. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky...

Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů svíček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797