Medosvíčky Jan Melich tělové svíce PROSTATA

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Tělové svíce na prostatu mohou léčit časté močení, slabé, přerušované močení, problém se zahájením močení nebo urologické problémy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem.  Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

JEDEN DEN:

 • Jedna svíčka na levé tříslo,
 • jedna svíčka na pravé tříslo,
 • jedna svíčka uprostřed nad močovým měchýřem až k pohlavním orgánům.

DRUHÝ DEN:

 • Jedna svíčka na levé tříslo,
 • jedna svíčka na pravé tříslo,
 • jedna svíčka uprostřed nad močovým měchýřem až k pohlavním orgánům.

TŘETÍ DEN:

 • Pauza.

ČTVRTÝ DEN:

 • Jedna svíčka na levé tříslo,
 • jedna svíčka na pravé tříslo,
 • jedna svíčka uprostřed nad močovým měchýřem k pohlavním orgánům.

PÁTÝ DEN:

 • Jedna svíčka uprostřed nad močovým měchýřem až k pohlavním orgánům.

Po aplikaci zůstávají na čepci, gáze drobné nečistoty. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky...

Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 kusů svíček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797