Medosvíčky Jan Melich tělové svíce PROSTATA

369 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Tělové svíčky na prostatu mohou být přírodním prostředkem ke zlepšení problému častého močení, přerušovaného nebo slabého močení. Jejich správná aplikace tak může zlepšit i problém se zahájením močení, případně s jinými urologickými problémy u mužů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje 10 svíček

Pečlivě vypracované svíčky vyrobené z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna, a kosmetického parafínu a množství účinných látek. Svíčky obsahují kvalitní přírodní výtažek, jsou vyrobeny ručně a s láskou na Slovensku.

Komínovým efektem vytahují z těla toxiny, přirozeně harmonizují a upravují energetiku těla.

Svíčky můžete aplikovat následujícím způsobem.

1. DEN - Jedna svíčka na levé tříslo, jedna svíčka na pravé tříslo, jedna svíčka do středu nad močový měchýř ke genitáliím.

2. DEN - Jedna svíčka na levé tříslo, jedna svíčka na pravé tříslo, jedna svíčka do středu nad močový měchýř ke genitáliím.

3. DEN - Pauza.

4. DEN - Jedna svíčka na levé tříslo, jedna svíčka na pravé tříslo, jedna svíčka do středu nad močový měchýř ke genitáliím.

5. DEN - Jedna svíčka do středu nad močový měchýř ke genitáliím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797