Medosvíčky Jan Melich tělové svíce na probuzení sexuální energie

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Sexuální energie je nejstarší pozemskou energií, vyživuje naše těla a nakonec je spojnicí s naší vlastní intimitou a vnitřní podstatou rozkoše. Je to jedna z nejpřirozenějších věcí, kultivace bytí a oslava samotného života.

Sada ručně vyráběných tělových svíček Medo je určena k probuzení hojnosti, která je často omezována myslí sexuální energie, a ke zvýšení libida. Ze své podstaty uvolňují stres a působí relaxačně. Jejich pálením na středu hrudníku a v oblasti spodního břicha se uvolňuje sexuální energie, která je v mnoha případech zablokovaná. V případě důkladné masáže míst, kde budou svíčky umístěny, se kultivuje intimita.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sexualita je spojena s energií ve druhé čakře, která se projevuje v podobě emocí a tvůrčí činnosti. U mužů představuje impuls ke stvoření nového života, který ženy přijímají v podobě plození. Spojením hlavy v podobě záměru vloženého do svíčky, srdce v podobě pocitu myšlenky, emocí a druhé čakry vedoucí k tvůrčímu procesu se podporuje hojnost. Když se totiž spojí myšlenka (hlava) a pocit (srdce), můžeme vytvořit cokoli (2. čakra).

Hojnost je všudypřítomná všude kolem nás, ale její přijetí do vlastního života vědomě či nevědomě omezuje mysl. Změnou myšlenkových pochodů a otevřením srdce radosti začne každá buňka v těle cítit a přitahovat věci, situace a stavy, které chceme žít.

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie terapie svíčkou je podrobně popsána v návodu na obalu výrobku, kde je uvedena terapie pro konkrétní část těla. Výhodou je, že je můžete používat podle návodu v teple domova, čímž ušetříte náklady na aplikaci u terapeuta. Na vyobrazeném obrázku jsou vyznačena místa, na která se tělová svíčka aplikuje. Svíčka se zapaluje na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

JEDEN DEN:

  • Červené svíčky (3 na podbřišek);
  • zelené svíčky (1 na střed hrudníku).

DRUHÝ DEN:

  • Pauza.

TŘETÍ DEN:

  • Růžové svíčky (3 na podbřišku);
  • Bílé svíčky (1 na středu hrudníku).

ČTVRTÝ DEN:

  • Pauza.

PÁTÝ DEN:

  • Bílé svíce (1 na podbřišku + 1 na středu hrudníku).

Po přiložení svíček potřete spálené místo krémem nebo olejem a uzdravte energetické tělo. *Při léčbě doporučujeme používat tibetskou mísu. Tibetské mísy používají mniši při každodenních meditacích již po staletí. Mísa slouží jako relaxační a meditační pomůcka, která dokonale naladí potřebnou atmosféru během sezení při svíčkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Balení: 10 kusů svíček
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 23.9.2020
velmi zajímavý účinek

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797