Medosvíčky Jan Melich tělové svíce ČAKROVÉ

441 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Čakrové svíčky Medo slouží k detoxikaci těla nebo k pročištění a transformaci energie, která se hromadí v břiše a hromadí se v ní strachy, stres a křivdy získané během života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou.

Po přiložení svíčky potřete popálené místo krémem nebo olejem a vyléčete energii těla. Po aplikaci zůstanou na hořáku drobné nečistoty, gáza. Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky ... Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Ručně vyrobené čakrové svíce na tělo se doporučuje pálit postupně, s odstupem jednoho až dvou dnů. Je třeba nechat si čas a sledovat, jak svíčky působí na přiloženou oblast.

  • ČERNÁ SVÍČKA - Svíčka se přikládá asi 2 cm nad pupek, kde odstraňuje bloky a strachy před lety usazené v těle.
  • BÍLÁ SVÍČKA - Svíčka se přikládá asi 2 cm nad pupek, kde harmonizuje a ladí odstraněné bloky.
  • RŮŽOVÁ SVÍČKA - Svíčka se přikládá na podbřišek, kde čistí energie močových cest.
  • ČERVENÁ SVÍČKA (kořenová čakra) - Vytváří základ celé naší osobnostní konstrukce a fyzické identity. Svíčku umístíme na kostrč za asistence druhé osoby.
  • ORANŽOVÁ SVÍČKA (sakrální čakra) - Odpovídá za emocionální identitu a sebeuspokojení. Svíčku umístíme na podbřišek.
  • ŽLUTÁ SVÍČKA (pupeční čakra) - Řídí osobní sílu, sílu vůle a samostatnost a také metabolismus. Svíčku umisťujeme na solar plexus.
  • ZELENÁ SVÍČKA (srdeční čakra) - Srdeční čakra je často nazývána branou do duše. Svíčka se umisťuje na hrudní kost.
  • MODRÁ SVÍČKA (krční čakra) - Slouží jako most mezi myšlením a cítěním. Mezi impulsy a reakcemi na ně. Spojuje obsah všech čaker s vnějším světem. Svíčka se umisťuje na krk.
  • INDIGOVÁ SVÍCE (čelní čakra) - Sídlo vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, rozlišování, paměti a vůle. Svíčka se umisťuje na čelo.
  • FIALOVÁ SVÍČKA (temná čakra) - Sedmá čakra je sídlem nejvyšší dokonalosti člověka. Svíčka se umisťuje na spánky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Obsah balení: 10 kusů svíček
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 7.1.2022
Tělové svíčky jsou kvalitmní

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797