Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že v období od 2. dubna do 19. dubna nebude možné nás kontaktovat telefonicky. Pro jakékoli dotazy či potřeby nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení.

Medosvíčky Jan Melich tělové svíce KURKUMA

392 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Kurkumové tělové svíce mají schopnost posilovat funkci vnitřních orgánů, čistit krev a chránit pokožku před negativními vlivy.

Díky složení působí silně protizánětlivě. Mají pozitivní vliv na zmírnění otoků, modřin, zánětů kloubů a revmatoidní artritidy. Kurkuma má příznivé účinky na imunitu, vitalitu organismu a psychickou pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě stočené - kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínový efekt. Díky němu svíčky uvolňují bloky vytvořené v těle. Odčerpávají nežádoucí látky, choroboplodné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Medové svíce jsou duté, stabilní a jsou vynikajícím spojencem v boji proti bolesti, zánětům nebo akutním a chronickým onemocněním. Zmírňují stres, obavy nahromaděné během života a obnovují ztracenou rovnováhu. Jsou přirozeným a relaxačním léčebným nástrojem.

Použití

Před požitím tělové svíce potřete a promasírujte postižené místo krémem nebo olejem. Strategie svíčky bez terapie spočívá v přiložení tří prstů na měkké části kolem bolestivého místa. Tělové svíce se pak přikládají na daná místa. Svíčka se zapálí na horním, širším okraji. Plamen svíčky uhaste v předem připravené nádobě s vodou. Po přiložení svíčky potřete popálené místo krémem nebo olejem a vyléčete energii těla. Po aplikaci zůstanou na hořáku drobné nečistoty, gáza.

Z nich můžeme vyčíst, co se v těle děje. Jemný prášek - bakterie, otoky ... Pokud v prášku najdete hrudky - jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky - zánět, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích mají tendenci se zmenšovat, až nakonec zcela zmizí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělové svíce
Balení: 10 ks
Obsah: 10 ks
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 13.12.2023
Jsme moc spokojený, výborný produkt. Rychlé dodání.
5
VD Avatar autora | 27.11.2021
Vše v pořádku. Děkuji za rychlé dodání.
4
Avatar autora | 19.8.2021
Ano jsem poměrně spokojen, akorát název bych upravil na ušní svíce, protože spodní část je užší, aby se vešla do uší. Tělové svíce mají stejný průměr nahoře i dole. Ale dá se to vyřešit tak, že se dole u užšího konce 1 cm ustřihne nůžkami, aby bylo možné vysát více nečistot (díky širšímu průměru dole) z těla. Takže dávám hodnocení 4 z 5 hvězdiček. Co se ceny týká, dají se sehnat i levnější. Doprava rychlá. Takže celkem spokojenost.
5
VK Avatar autora | 15.7.2021
Spokojenost

Výrobou ušních a tělových svíček se zabýváme už léta, během kterých jsme testovali různé varianty a techniky Šuľany. Byly to roky vzdělání, trpělivosti a pokory. Aktuálně představujeme svíčky, na které jsme právem hrdí. Svíčky jsou složeny z bavlněného plátna a včelího vosku. Věříme že vás osloví, nadchnou a přinesou vám úlevu, tak i tisícům spokojených zákazníků.

Medosviečky s.r.o.
Borodáčová 9 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČ 50776797