Zlepšete si partnerský život

Jde to i bez složitých vyšetření a návštěvy lékárny. Víte, že v přírodě najdeme celou řadu rostlin, které dokáží Vaše libido vyladit stejně zázračně jako legendární modrá pilulka...?  A bez obav z nepříjemných vedlejších účinků k tomu. Několik jsme jich pro Vás vypátrali. A pár jich najdete přímo i v našich přípravcích. Které to jsou?

Guarana - paulinie nápojná (Paullinia cupana) je zdrojem až čtyřnásobného množství kofeinu, než je obvyklé v kávě. Díky tomu je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje únavu, udržuje pozornost a bdělost. Pomáhá při nervovém vypětí, může tišit menstruační bolesti. Nejen, že zlepšuje paměť a soustředění, má vliv i na kardiovaskulární činnost, čímž dochází k dokonalejšímu prokrvení v intimních partiích, dodává energii a posiluje libido.

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) zvyšuje produkci testosteronu a posiluje potenci. Díky fytosterolům obsaženým především v kořenech a plodech rostliny je vhodný primárně pro harmonizaci mužských hormonů. Užívá se i jako podpora při léčbě neplodnosti a zbytnění prostaty. Zároveň pomáhá potlačovat stres, úzkost a deprese.
Vyzkoušejte náš unikátní rostlinný extrakt z nati kotvičníku zemního.

Ašvaganda - withanie snodárná (Withania somnifera) známá i jako indický ženšen si právem vysloužila přezdívku "bylina mládí", jelikož kromě jiného zpomaluje stárnutí. Podporuje správnou funkci imunitního systému a celého organismu a vyživuje tkáně, svaly i kosti v těle a tím pádem zabraňuje jejich rychlému opotřebení. Brání také poklesu vitaminu C, vápníku a libida. Kámasútra považuje ašvagandu za roznětku silné vášně a touhy. 

Maca - řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) obsahuje výživný komplex látek dodávajících tělu energii, má omlazují účinky a stimuluje správnou tvorbu hormonů. V peruánském lékařství se používala odnepaměti k léčbě anémie, tuberkulózy, menstruačních poruch, symptomů menopauzy, rakoviny žaludku, sterility i mužské potence. Protože poskytuje tělu přirozenou cestou dostatek zinku, lze ji považovat za jednu ze základních surovin pro tvorbu pohlavních hormonů. Vyzkoušejte ji jako prášek, který zamícháte třeba do své oblíbené pomazánky nebo jogurtu.

Ženšen  (všehoj ženšenový) patří k nejznámějším exotickým léčivkám a jeho působení na lidské zdraví je velmi komplexní. Po mnoho generací je známý jako účinný tonizující přírodní prostředek podporujující vitalitu a imunitu. Tradičně se používá k energizaci organizmu, posílení vytrvalosti a podnícení sexuálního apetitu v jakémkoli věku.

Kromě přírodního původu je nespornou výhodou všech jmenovaných pomocníků i fakt, že na rozdíl od syntetických léčiv s celou řadou kontraindikací jsou uvedené preparáty vhodné pro ženy i muže. Navíc velmi dobře poslouží nejen k řešení akutních potíží, ale i jako účinná prevence. Už víte, kterou spolu se svou drahou polovičkou vyzkoušíte nejdříve?