Vitaflorin 90 kapsli Zobrazit větší

ENERGY Vitaflorin 90 kapslí

Nové

Doplněk stravy. Vitaflorin je bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přírodní vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky. Vitaflorin doplňuje tyto pro život nezbytné látky do těla při jejich nedostatku nebo zvýšené potřebě (např. při nemoci, v rekonvalescenci, při zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, ve stáří nebo vystavení organismu nepříznivým vlivům).

Více informací

skladem

311,30 Kč

Více informací


Čistě přírodní extrakty z rostlin a plodů jako plnohodnotné zdroje nezbytných vitaminů mají oproti uměle vyráběným vitamínům či multivitamínovým komplexům nesporné výhody. V přírodě se jednotlivé vitamíny nacházejí vždy v harmonii s ostatními látkami, které mají svoji nezastupitelnou roli. Většinou se jedná o bioflavonoidy a rozsáhlou skupinu fytofaktorů. Ty, přestože nejsou dodnes přesně zmapovány, jsou nesmírně významné zejména kvůli synergickému efektu, kterým posilují účinek, vstřebatelnost a celkovou využitelnost přírodních vitaminů.

Velmi významné je také to, že v přírodních zdrojích, ze kterých se organické vitamíny získávají, existují vždy v přirozených komplexech, tedy spolu s dalšími vitamíny. Vzájemně pak působí jako katalyzátory vstřebávání, a tím své účinky podporují a násobí.

Vitaflorin harmonizuje především energetickou dráhu srdce, osrdečníku, plic, tenkého a tlustého střeva, dále pak dráhu žaludku, sleziny a slinivky, močového měchýře, jater, žlučníku a tří zářičů.

Složení v 1 kapsli:

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, extrakt z plodu) 200 mg - Energie - tonus - únava, Přirozená obranyschopnost / imunitní systém, Normální stav pokožky, Normální činnost kardiovaskulárního systému, Normální trávení
Aloe vera (Barbadensis Miller) 60 mg - Normální hladina cukru v krvi, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém, Napětí - únava, Antioxidant, Čištění a detoxikace, Normální stav pokožky, Normální činnost gastrointestinálního traktu
Granátovník obecný (Marhaník obecný, Punica granatum, granátové jablko, extrakt z plodu) 50 mg
Včelí mateří kašička 30 mg - Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
Klanopraška čínská (Schisandra chinensis, extrakt z plodu) 20 mg - Adaptogen - stres
Kdoulovec čínský (Chaenomeles cathayensis, extrakt z plodu) 20 mg

Přídatné látky: sójový olej, voda, želatinová kapsle

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli 1-3x denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.

Balení: 90 kapslí
Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení