HANNA MARIA Antiparazitická destička do postele

236 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Proti roztočům, štěnicím, zákožce svrabové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinná antiparazitická destička poskytuje okamžitou ochranu proti roztočům, štěnicím a zákožce svrabové během spánku. Jejich přítomnost může vyvolat alergické příznaky a astma a tato destička vás jich zbaví.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargonie a citronely s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz.

100% účinnost destičky je laboratorně prokázána. U roztoče již po 8 hodinách, u štěnic již po 10 hodinách a u zákožky svrabové po 24 hodinách po aplikaci. Aktivní složky se uvolňují postupně a nepřetržitě po dobu minimálně 8 týdnů. Tím je zaručena dlouhotrvající účinnost pro hygienu lůžka i pro klidný spánek. Destičku lze používat nejen v domácnosti, ale i ve veřejných budovách, nemocnicích, hotelích.

Je výborným pomocníkem během cest nebo při pobytu v neznámém prostředí.

Minimální účinnost je 8 po sobě následujících týdnů od vyjmutí z originálního obalu. Účinnost jde prodloužit minimálně o 2 týdny, pokud výrobek po užití uchováte v originálním nepropustném obalu.

Složení:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m/m, Permethrin (CAS 52645-53-1) 6,00% m/m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m/m, Copolymer, vůně a barviva q.s.p 100% m/m.

Bezpečnostní opatření: obsahuje Permethrin, Geraniol, Linalool (R)-p-mentha-1,8-diene, pin-2(3)-ene. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nepožívejte

 

Velikost: 118x80x5 mm

Hmotnost: 34 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelentní produkty
S obsahem: Éterické oleje
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OM Avatar autora | 25.4.2024
Naprostá spokojenost.
5
PP Avatar autora | 2.3.2023
Super, prevence proti parazitům.
5
Avatar autora | 25.2.2023
Nemůžu hodnotit, teprve jsem ho vybalila.
5
LZ Avatar autora | 10.8.2021
Rychlé dodání, máme již druhou destičku z preventivních důvodů, se štěnicemi jsme bojovali vloni. Zatím žádný výskyt.
5
JC Avatar autora | 22.7.2021
výborný produkt

Značka Hanna Maria Therapy je synonymem pro vůni a éterické oleje. Její hlavní tváří je Hanna Maria Tomášková, která se osobně zabývá sestavováním čistě přírodních kompozic éterických olejů sloužících k vyvážení životní energie. Vychází z několika učení a zároveň ze znalostí energetických center člověka. Filozofií společnosti Tomexo jsou čistě přírodní suroviny s ekologickým původem.

Hanna Maria Tomášková získala za svou práci řadu ocenění. Například za čakrární řadu olejů byla oceněna na výstavě Beauty Expo 2006, o rok později uspěla na stejné výstavě hned se 2 dalšími produkty.

Oceněná řada čakrární aromaterapie přímo působí energií vůně na čakrární systém. Harmonizuje psychickou nevyrovnanost a emočně duchovní stavy. Jedná se o opravdu vysokou kvalitu zpracování éterických olejů, vždy jako esence pro danou čakru. Kromě toho připravilo Hanna Maria Therapy také šetrnější čakrární řadu pro děti, postavenou na principu pěti elementů Jinu a Jangu.

Dalším stěžejním produktem firmy Tomexo je celá produktová řada živlové aromaterapie, sestavena z esenciálních olejů. Ta je navržena pro posílení základní elementární hodnoty životní energie. Terapeutické hodnoty mluví samy ve prospěch této živlové aromaterapie a výrazně posilují vnitřní životní sílu.

TIP: Věděli jste, že éterické oleje jsou tak silné, že mohou odpuzovat také klíšťata, komáry a další hmyz? Vyzkoušejte unikátní Hanna Maria Repelentní náramek.

Své umění Hanna Maria zužitkovala také v bylinných čajích Hanna Maria Therapy, které jsou od Tomexo velmi oblíbené. Jedna celá řada je sestavena s ohledem na čínský pentagram a pět elementů, takže svou energií působí přímo na jednotlivý orgán těla. Velmi zajímavé jsou ale takzvané Andělské čaje, ty se vyznačují prémiovou kvalitou ovocných složek. Tomexo připravuje bylinné čaje z těch nejlepších surovin, které podléhají přísným laboratorním testům kvality.