Drags Imun mýdlo 100 g Zobrazit větší

ENERGY Drags Imun mýdlo 100 g

Nové

Ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů, tenkého a tlustého střeva. Drags imun mýdlo je přírodní glycerinové mýdlo obsahující pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou Sangre de Drago („dračí krev“).

Více informací

skladem

89,26 Kč

Více informací

Hlavní účinnou látkou mýdla Drags Imun je pryskyřice ze stromu Croton lechleri. Rostlina pochází z oblasti Latinské Ameriky, kde má své pevné místo v tradiční medicíně. Dorůstá do výšky 10–20 m a i přes svoji značnou výšku nebývá kmen stromu obvykle silnější než 30 cm. Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě rubínově zbarvenou pryskyřici, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Evropě byla dračí krev„představena“ poprvé kolem roku 1600 španělským jezuitou, kronikářem a přírodovědcem, otcem Barnabé Cobou, který zdůraznil její využití především mezi domorodými kmeny Mexika, Kolumbie, Ekvádoru a Peru.
Croton lechleri patří díky svým účinkům k jedné z nejprozkoumanějších rostlin pocházejících z Jižní Ameriky. Již od šedesátých let 20. století probíhají jeho výzkumy po celém světě a prokázané vlastnosti potvrdila celá řada vedeckých studií. Ve fytoterapii se používá kůra, listy, větvičky a hlavně pryskyřice, která se ze stromu získává ještě před východem slunce. Obsahuje velké množství antioxidantů, dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. Účinky pryskyřice Sangre de Drago Dračí krev má silné antibakteriální, antivirové, antimykotické, antioxidační a hemostatické vlastnosti. Při vnějším užití zastavuje krvácení a je tedy vhodná k ošetření všech povrchových ran a kožních defektů (od drobných ran až po bércové vředy), má stahující (adstringentní) účinky, ulevuje při hemoroidech. Vykazuje epitelizační účinky a urychluje tak hojení ran, kůže i sliznic.


Kdy Drags Imun mýdlo pomáhá:

urychluje regeneraci, hojení a obnovu kůže
působí dezinfekčně na některé typy plísňových onemocnění pokožky a léze virového původu
osvědčuje se u bradavic a drobných bradavičnatých nádorků kůže
zmírňuje záněty kůže, tj. působí na vyrážky a zánětlivé vřídky ve všech fázích jejich vývoje
uplatní se i při popáleninách 1. stupně, tj. začervenání, a pak na jejich konečné hojení
zmírňuje reakce po hmyzím kousnutí a zklidňuje alergické kožní reakce
není vhodné na otevřené rány, ale jakmile se rány zacelí prvotní hojivou tkání, pomůže zrychlit jejich epitelizaci a definitivní uzavření pokožkou

Složení:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Croton lechleri, Potassium Palmate, Potessium Palm Kernelate, Pentasodium Penetate, Tetrasodium Etidronate


Balení: 100 g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení