ENERGY Argan oil

440 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Přírodní kosmetický olej patřící mezi nejdražší a nejvzácnější oleje na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arganový olej patří mezi nejdražší a nejvzácnější oleje na světě. Jeho omezená dostupnost, náročný způsob zpracování a vysoký obsah účinných látek jsou důvodem, proč je mnohými nazýván „marockým zlatem“. Má silné liftingové, zajizvující účinky, je vhodný pro každý typ pleti. Pouze čistý a přírodní arganový olej v biokvalitě dokáže plně rozvinout všechny své účinky a nabízí široký kosmetický a terapeutický efekt. Doporučujeme kombinovat jej s pěsticími krémy řady Renove.

  • VHODNÝ PRO KAŽDÝ TYP PLETI
  • MÁ SILNÉ LIFTINGOVÉ ÚČINKY
  • VYHLAZUJE DROBNÉ JIZVY
  • VHODNÝ NA VLASY I POKOŽKU HLAVY

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové oleje
Forma produktu: Krém
Na co doplněk je: Vlasy
Objem: 100 ml
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IR Avatar autora | 31.5.2023
Výborný produkt, naprostá spokojenost. Rychlé dodání výrobku.
5
DM Avatar autora | 9.12.2022
Výborný, kupuji pravidelně
5
PH Avatar autora | 14.11.2022
Velice spokojená, perfektní obchůdek, férové jednání. Doporučuji
5
VV Avatar autora | 28.7.2022
Velice spokojena
5
DM Avatar autora | 17.6.2022
Perfektní.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195