Drags imun 30 ml Zobrazit větší

ENERGY Drags imun 30 ml

Nové

Proti virózám, pro posílení imunity, příliv nové energie, detoxikace, nerovnováha vnitřního prostředí, prevence.

Více informací

skladem

456,00 Kč

Více informací

Potřebujete příliv nové energie? Každou chvíli bojujete s virózou? Těžko se Vám ráno vstává, „něco tomu chybí“? Pomohlo by Vám celkové posílení imunity? Anebo prostě v rámci předcházení potížím plánujete účinnou detoxikaci? S tím a mnoha potížemi plynoucími z nerovnováhy vnitřního prostředí, ale i s prevencí Vám pomůže tekutý doplněk stravy Drags imun. 

Přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z rostliny croton lechleri. Jde o přípravek vyrobený s využitím poznatků tradiční prověřené léčebné praxe, ale i s ohledem na novinky z oblasti psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, osrdečníku, tzv. tří zářičů, a při správném užívání může významně přispět k jejich harmonizaci. 

Jak to funguje?

Přípravek ovlivňuje především dráhy sleziny, žaludku, tzv. tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou soustavu. 

Složení:

100% pryskyřice Croton lechleri

Croton lechleri (Sangre de Dragón – dračí krev, podle barvy čerstvé mízy). Může posilovat organismus v boji proti virózám a nepřízni životního prostředí. Podporuje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu. Příznivě působí na hojení ran a v procesu harmonizace trávicího traktu. 

Roztok zředěný ve vodě použitý jako kloktadlo může napomoci při zánětech dásní, po extrakcích zubů, a normalizaci stavu při angínách.

Jak Drags Imun užívat?

Před použitím protřepte. Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1x – 3x denně. Zapíjíme vodou. Pamatujte, prosím, že během regeneračního procesu je mimořádně důležitý dostatečný příjem tekutin.

Po 3 týdnech užívání Drags Imun udělejte vždy 1 týden pauzu. Dodržujte pečlivě doporučené denní dávkování.

Náš tip: pro kloktání a výplachy postačí 5 kapek do 5 ml vody. Roztok po kloktání nikdy nepolykejte.

Co ještě potřebujete vědět?

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. U citlivějších jedinců může koncentrovaný roztok při přímém styku s pokožkou vyvolat nežádoucí reakci.
Neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 10 – 25 °C a chraňte před mrazem. 

Balení: 30 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení