Sleva! Drags imun 30 ml Zobrazit větší

ENERGY Drags imun 30 ml

Nové

Proti virózám, pro posílení imunity, příliv nové energie, detoxikace, nerovnováha vnitřního prostředí, prevence.

Více informací

skladem

456,00 Kč

-137,00 Kč

593,00 Kč

Více informací

Potřebujete příliv nové energie? Každou chvíli bojujete s virózou? Těžko se Vám ráno vstává, „něco tomu chybí“? Pomohlo by Vám celkové posílení imunity? Anebo prostě v rámci předcházení potížím plánujete účinnou detoxikaci? S tím a mnoha potížemi plynoucími z nerovnováhy vnitřního prostředí, ale i s prevencí Vám pomůže tekutý doplněk stravy Drags imun. 

Přípravek Drags Imun obsahuje čistý latex z rostliny croton lechleri. Jde o přípravek vyrobený s využitím poznatků tradiční prověřené léčebné praxe, ale i s ohledem na novinky z oblasti psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, osrdečníku, tzv. tří zářičů, a při správném užívání může významně přispět k jejich harmonizaci. 

Jak to funguje?

Přípravek ovlivňuje především dráhy sleziny, žaludku, tzv. tří zářičů, tenkého a tlustého střeva, jangovou a jinovou pojivovou soustavu. 

Složení:

100% pryskyřice Croton lechleri

Croton lechleri (Sangre de Dragón – dračí krev, podle barvy čerstvé mízy). Může posilovat organismus v boji proti virózám a nepřízni životního prostředí. Podporuje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu. Příznivě působí na hojení ran a v procesu harmonizace trávicího traktu. 

Roztok zředěný ve vodě použitý jako kloktadlo může napomoci při zánětech dásní, po extrakcích zubů, a normalizaci stavu při angínách.

Jak Drags Imun užívat?

Před použitím protřepte. Vnitřně užíváme maximálně 10 kapek (0,5 ml) 1x – 3x denně. Zapíjíme vodou. Pamatujte, prosím, že během regeneračního procesu je mimořádně důležitý dostatečný příjem tekutin.

Po 3 týdnech užívání Drags Imun udělejte vždy 1 týden pauzu. Dodržujte pečlivě doporučené denní dávkování.

Náš tip: pro kloktání a výplachy postačí 5 kapek do 5 ml vody. Roztok po kloktání nikdy nepolykejte.

Co ještě potřebujete vědět?

Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. U citlivějších jedinců může koncentrovaný roztok při přímém styku s pokožkou vyvolat nežádoucí reakci.
Neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě 10 – 25 °C a chraňte před mrazem. 

Balení: 30 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení