ENERGY Raw Ambrosia Pieces 100 g Zobrazit větší

ENERGY Raw Ambrosia Pieces 100 g

Nové

Vhodná například v době zvýšené psychické nebo fyzické zátěže.

Více informací

skladem

390,00 Kč

Více informací

Ambrosia je úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů. Jedná se o vrcholný produkt apiterapie, bohatý na důležité a tělu mimořádně prospěšné přírodní látky. 
Je jedním z poměrně žádaných a nesporně významných produktů z řady zelených potravin. Získává se z přírody tak, jak v ní přirozeně existuje – bez další extrakce, sušení, nebo případného tabletování. Takto "živé" produkty mají obrovskou sílu, ale na druhé straně je zde také úskalí v podobě možných přírodních procesů, které v nich mohou za určitých konstelací pokračovat. Tento proces není závadný po stránce mikrobiologické nebo kvalitativní, nicméně po stránce estetické může produkt zcela diskvalifikovat. Pro balení je zvolena šetrná a zcela přírodní metoda hlubokého zchlazení a následného balení v ochranné atmosféře. Tento postup nejlépe zachová veškeré hodnoty produktu a zároveň efektivně zajistí, aby zákazník dostal produkt, který mu přinese jen radost a prospěch.

Doplňuje síly v období rekonvalescence a u pooperačních stavů, pomáhá při nechutenství, ztrátách hmotnosti, blahodárné účinky na hormonální aktivitu a menopauze, posiluje životní vitalitu a energii, podporuje sportovní vytrvalost, zvyšuje psychickou výkonnost, podporuje tvorbu děložní sliznice u žen, náchylné zejména v období před přechodem na degenerativní změny.


Složení:

fermentovaný včelí pyl perga - 100 %

Dávkování:
1–2 čajové lžičky denně (1 čajová lžička = 4 g)

Balení: 100 g

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen osobám alergickým na včelí produkty! Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení