Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti přepravních služeb, může docházet k výraznému zpoždění vašich zásilek. Prosíme, nenechávejte objednávky na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

ENERGY Spirulina Barley

499 Kč –22 %
ENERGY Spirulina Barley
499 Kč –22 % 390 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2020

Doplněk stravy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působení spiruliny zklidňuje a stahuje dravé a ne vždy dlouhodobě akceptovatelné účinky barleye, jenž naopak urychluje účinek spiruliny. Výsledkem je velmi dobře vyvážený přípravek pro kategorii značně vytížených jedinců, kteří potřebují doplňovat velmi rychle aktivní energii, ovšem dlouhodobě nejsou schopni přijmout barley.

Spirulinu Barley používáme všude tam, kde působení chlorely je příliš pomalé a účinky barleye zase příliš výrazné!
Spirulina Barley ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, slinivky a sleziny, tenkého a tlustého střeva, jater, žlučníku, srdce, osrdečníku a tří ohnišť.

Balení: 200 tablet

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené potraviny
Balení: 200 tablet
Forma produktu: Tablety
Na jakou část těla: Žaludek
S obsahem: Chlorella spirulina
Balení: 200 tablet
Účinné ingredience: Šťáva z listů mladého ječmene v prášku, spirulina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sídlo podnikání: Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195

Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. prověřila zveřejněné informace, nemůže se však zaručit za jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Jakékoli ručení a nároky na odškodnění jsou vyloučeny. V případě propojení hypertextovými odkazy se jedná výhradně o cizí obsahy, za které nepřebírá společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. žádnou odpovědnost. Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl B, vložka 20404.