Normální stav vlasů a nehtů – péče o vlasy

Upravené vlasy a nehty jsou vizitkou každé ženy i muže. Lesklá hříva a pevné nehty jsou snem každého z nás. Ale jaká je péče o vlasy a nehty? Není tajemstvím, že do kvality vlasů se výrazně odráží celkový životní styl a také psychické zdraví. Časté padání, nebo nadměrné lámání vlasů a nehtů, je signálem který upozorňuje, že tělo není v harmonii a rovnováze. Najít ten správný balanc může být běh na dlouhou trať, není to však nemožné. Doplněním těch správných minerálů a vitamínů na vlasy můžete jednoduše obnovit jejich normální stav.

Normální stav vlasů a nehtů – péče o vlasy

Kvalita vlasů a nehtů

Na kvalitu a celkový vzhled vlasů a nehtů má vliv mnoho faktorů. Jedním z nich je dostatečný přísun potřebných vitamínů na vlasy a minerálů do organismu. Jedná se především o železo, zinek, vápník, nebo zdravé oleje. To vše je správná výživa pro vlasy a nehty. Málokdo je však odborníkem na výživu a často neví, kde se všechny zdravotně prospěšné látky nachází. Proto je vhodné sáhnout po doplňcích stravy a přírodní péči o vlasy, které byly specialisty sestavené přímo na míru konkrétních problémů.

Skeletin Energy obsahuje komplex živin, jako například rozemletou sépiovou kost, která je výborným zdrojem vápníku a hořčíku. Vaše vlasy se tak vrátí do normálního zdravého stavu, stejně tak nehty.  

Není to však jen dostatečný přísun důležitých živin a vitamínů na vlasy, co může ovlivnit stav vlasů. Vaše psychická pohoda je doslova zrcadlem kvality vašich vlasů. Rychlá moderní doba a neustálý stres se negativně ovlivňuje nejen na náladě, ale také na hustotě vlasů. Nadměrná psychická zátěž způsobuje vyčerpání organismu, který se brání a dává člověku signál v podobě padajících vlasů. Řešením je péče o psychické zdraví a odbourání stresových situací v běžném životě. 

Správnou volbou pro pvaše vlasy a nehty je Energy Gynex. Jedná se o přírodní bylinné kapky, které podporují normální stav vlasů a nehtů – tedy jejcih přirozeně zdravý vzhled.

Kde ještě najdete minerály a stopové prvky?

Vlasy jsou právoplatně nazývány korunou krásy každé ženy, ale také muže. Jejich vitalita je ohrožena mnoha faktory, a proto je vhodné zařadit do jídelníčku přírodní doplňky stravy, které podporují obnovu normálního stavu vlasů a nehtů. Inspirujte se u našich babiček a využijte plodů přírody – přírodní péče o vlasy je velmi účinná. Cenné minerály a stopové prvky, stejně jako vitamíny na vlasy, najdete totiž i ve vysoce koncentrovaných koloidních roztocích jako je Energy Fytomineral. Připravte si prospěšnou vlasovou vodu pomocí roztoku a aplikujte vzniklou minerální vodu přímo na vlasy, nebo nehty. Podpoříte tím tak jejich normální stav a zároveň přirozenou pigmentaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení