ENERGY BUDDHA ESSENCE

Novinka
Značka: Energy
480 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.6.2024
  • biorytmická kaše
  • nutričně komplexní výživa
  • prvek KOV (dle TČM)
  • podpora imunity
  • posílení funkce plic a tlustého střeva
  • obnova energie
  • čistě přírodní složení

Detailní informace

Detailní popis produktu

BUDDHA ESSENCE

Přírodní, harmonizační a biorytmická kaše, vytvořená podle zásad tradiční čínské medicíny. Respektuje klíčové potřeby a biorytmy našeho těla, dodává šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience ve správný okamžik. Všechny suroviny byly pečlivě vybrány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce tak jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Kaše je plně bez chemických látek, přísad a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

Pomáhá harmonizovat dráhu plic a tlustého střeva. Díky synergickému působení jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence a terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi plic a tlustého střeva (imunity) Nezatěžuje trávicí systém. 

Poskytuje vyváženou energii, komplexní výživu, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou potravu. Podporuje organismus, prohřívá trávicí systém, podporuje správné vyprazdňování, posiluje imunitní systém a dodává energii. Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a výživnou možnost snídaně či svačiny pro práci, školu, cestování, dovolenou, nebo i pro porodnice a nemocnice.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídlo: konopná semínka a další produkty
Balení: 420 g
Složení 1 porce: Sušené naklíčené ovesné vločky (44,76 %), lyofilizovaný banán (15 %), sušené plody kustovnice čínské (11,90 %), sušené kokosové mléko (11,90 %), piemontské lískové oříšky drcené (10,48 %), karobový prášek (4,45 %), směs Pumpkin spice (skořice, nové koření, černý pepř, hřebíček, muškátový oříšek, vanilka, zázvor) (0,9 %), květ chryzantémy morušolisté (0,29 %), citronový prášek, nerafinovaná sůl. Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.
Účinné ingredience: Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené, banán lyofilizovaný – prášek, kustovnice čínská – sušený plod, sušené kokosové mléko, piemontské oříšky – drcené, karob pražený – mletý, směs Dýňové koření, chryzantéma morušolistá – okvětní lístky, citronový prášek – sušený, nerafinovaná sůl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195