ENERGY GAJA ESSENCE

Novinka
Značka: Energy
624 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.6.2024
  • biorytmická kaše
  • nutričně komplexní výživa
  • prvek ZEMĚ (dle TČM)
  • podpora harmonického trávení
  • posílení funkce sleziny, slinivky a žaludku
  • obnova energie
  • čistě přírodní složení

Detailní informace

Detailní popis produktu

GAJA ESSENCE

Přírodní, harmonizační a biorytmická kaše, vytvořená podle zásad tradiční čínské medicíny. Respektuje klíčové potřeby a biorytmy našeho těla, dodává šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience ve správný okamžik. Všechny suroviny byly pečlivě vybrány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce tak jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Kaše je plně bez chemických látek, přísad a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

Pomáhá harmonizovat dráhu sleziny-slinivky a žaludku. Díky synergickému působení jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence a terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi sleziny-slinivky a žaludku. Je lehká na trávení a vhodná pro osoby s citlivým trávicím systémem.

Poskytuje vyváženou energii, komplexní výživu, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou potravu. Podporuje produkci trávicích šťáv v žaludku a pomáhá se vstřebáváním potravy, podporuje také obnovu prospěšných bakterií ve střevech.

Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a výživnou možnost snídaně či svačiny pro práci, školu, cestování, dovolenou, nebo i pro porodnice a nemocnice.

ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Do misky vysypte 60 g kaše (3-4 polévkové lžíce) a zalijte 160-180 ml horkou vodou (90 °C) anebo (rostlinným) mlékem. Nechte pod pokličkou odstát 2-3 minuty.Dle chuti přidejte ovoce, ořechy, semínka, jogurt nebo tvaroh apod.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídlo: konopná semínka a další produkty
Obsah balení: 420 g
Složení 1 porce: Sušené naklíčené ovesné vločky (56,97 %), sušená hruška (9,69 %), sušené kokosové mléko (9,69 %), vaječný protein (9,69 %), sušená třtinová šťáva (9,69 %), sušené miso (3,22 %), kopřivové semeno (0,66 %), vanilka pravá mletá, citronový prášek, nerafinovaná sůl.
Účinné ingredience: Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce kdrcené, hruška sušená – kousky, kokosové mléko sušené, vaječný protein, panela mletá, miso sušené, kopřiva semeno, vanilka pravá mletá, citronový prášek sušený, nerafinovaná sůl.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195