ENERGY Raw Ambrosia

499 Kč –22 %
ENERGY Raw Ambrosia
499 Kč –22 % 390 Kč / ks
Momentálně nedostupné (> 5 ks)

Vhodná například v době zvýšené psychické nebo fyzické zátěže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ambrosia je úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů. Jedná se o vrcholný produkt apiterapie, bohatý na důležité a tělu mimořádně prospěšné přírodní látky. 
Je jedním z poměrně žádaných a nesporně významných produktů z řady zelených potravin. Získává se z přírody tak, jak v ní přirozeně existuje – bez další extrakce, sušení, nebo případného tabletování. Takto "živé" produkty mají obrovskou sílu, ale na druhé straně je zde také úskalí v podobě možných přírodních procesů, které v nich mohou za určitých konstelací pokračovat. Tento proces není závadný po stránce mikrobiologické nebo kvalitativní, nicméně po stránce estetické může produkt zcela diskvalifikovat. Pro balení je zvolena šetrná a zcela přírodní metoda hlubokého zchlazení a následného balení v ochranné atmosféře. Tento postup nejlépe zachová veškeré hodnoty produktu a zároveň efektivně zajistí, aby zákazník dostal produkt, který mu přinese jen radost a prospěch.

Doplňuje síly v období rekonvalescence a u pooperačních stavů, pomáhá při nechutenství, ztrátách hmotnosti, blahodárné účinky na hormonální aktivitu a menopauze, posiluje životní vitalitu a energii, podporuje sportovní vytrvalost, zvyšuje psychickou výkonnost, podporuje tvorbu děložní sliznice u žen, náchylné zejména v období před přechodem na degenerativní změny.


Složení:

fermentovaný včelí pyl perga - 100 %

Dávkování:
1–2 čajové lžičky denně (1 čajová lžička = 4 g)

Balení: 100 g

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen osobám alergickým na včelí produkty! Výrobek není určen dětem do 3 let! Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Doplňkové parametry

Kategorie: Zelené potraviny
Forma produktu: Tablety
Účinné ingredience: Fermentovaný včelí pyl perga.
Balení: 100 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195